Blog

2020 Gece Makyajı Trendleri Nasıl?

2019 gece makyaji trendleri nasil 1

Kadınların günlük hayatlarında her zaman kullandıkları ve vazgeçemediklerinden bir tanesi ise makyaj modelleridir. Sadece günlük ve gündüz yaşamlarında değil gece davetlerinde, kokteyllerde, özel akşam yemeklerinde ve davetlerde her yöne ile dikkat çekerek gözler alıcı olmak isterler. Bu durumda da makyaj trendlerinin takip edilmesi, gündemde olan tekniklerin uygulanması her zaman istenir. Peki 2019 gece makyajında bu yazın trendleri neler? Trendler devam edecek mi?

2020 Gece Makyajı Trendleri Nasıl?

2020 gece makyaji trendleri nasil2020 bu yeni sezonda gecelerde hangi makyaj modelleri ve tasarımlar popüler ve sizler hangi renkleri kullanmalısınız bunların hepsini öğrenmek için yazımızı okuyup devamında da Hedisam.com’daki kadınların sık sık tercih ettiği XP Makyaj malzemelerine göz atabilirsiniz.

Bu yeni sezonun makyaj trendlerinden ve bunlar arasında koyu renklerde olan göz makyajları ile birlikte hafif ve pastel tonlarında rujlar kullanılıyor. Eğer ki gece davetlerinde ruj olarak koyu renkleri tercih ediyorsanız ve edecekseniz eğer göz makyajınız kesinlikle daha doğal veya toprak tonlarında olan renkleri kullanmanız gerekmektedir. Gece makyaj modellerinde ve trendlerinde sezonda allık olarak şeftali ve pembe tonları, ruj olarak ise pembe ve olmazsa olmazlar arasında gelen kırmızı, şeftali renkleri kullanmalısınız. Eğer açık ten rengine sahipseniz şeftali ve pembe tonlarına ağırlık vermelisiniz. Ancak koyu renk tene sahipseniz daha koyu renkler tercih etmelisiniz.

Farlarda da mutlaka toprak tonları ve mavi, yeşil, smokey makyajlar ön plana çıkmaya başladı. Ancak doğallıktan yanaysadanız açık renk tene sahip olan kadınların pembe tonlarından yana renkleri tercih etmesi gerekir. Benzer şekilde koyu renk tene sahip olan kadınların ise koyu kahve, koyu kırmızı renk tonlarını tercih etmesi gerekir.