Blog

2020 Kahverengi Ruj Modası!

2019 kahverengi ruj modasi

Bu yaz yeni dudak trendi çikolata rengi rujlar. Modayı takip eden kadınlar bu yılın moda ruj rengini de merak etmektedirler. Kahve tonlarında rujlar bu sene çok moda. Kırmızı ve bordo ruj yerini bu sezon kahverengi rujlar olacak. Koyu renk rujlar bu sezon yine altın çağını yaşayacak. Bu rujlar dişleri daha beyaz gösterirken yüzünüze renk katacak. Her renk tonuna yakışan kahverengi rujlar yine en çok tercih edilenler arasında yerini alacak. Beyaz tenlisinden koyu tenlisine, buğday tenlisinden herkese ayrı ayrı yakışan kahverengi rujlar için tüm detaylar!

Kahverengi Ruj Kimlere Yakışır?

Beyaz tenlilere de esmerlere de çok yakışan bir renk. Sarışınlara özellikle bronz tonlarda kahverengi renkler yakışmaktadır. Esmerler daha koyu çikolata kahve dediğimiz tonları kullanabilirler. Ancak her şekilde herkese çok yakışmaktadır. Önemli olan doğru göz makyajıyla kahverengi rujunuzu tamamlamanız. Işıltılı görünüm kazandıran bronz farlarla makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Altın Kahve

Bu sene altın ile kahvenin muhteşem uyumu ön planda olacak. Dudaklarda da bu tonları deneyebilirsiniz. Dudaklarınızın farklı bir görünüm kazanmasını istiyorsanız altın kahve rujlar tam size göre. Makyaj çantanıza bu renklerde bir ruj ilave edebilirsiniz.

2020 Koyu Renk Rujlar

2019 kahverengi ruj modasi 1Koyu renk rujlar dudakları daha baştan çıkarıcı göstermektedir. Günlük hayatta kullanamam diyorsanız gece dışarı çıkarken koyu renk rujları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle koyu renk dumanlı göz makyajıyla bu rujlar uyum sağlamaktadır. Koyu renk rujlarda dikkat etmeniz gereken rujun markasıdır. Daha hoş bir görüntü için biraz daha kaliteli ruj markaları tercih edilmelidir. Bu rujları sürmeden önce dudaklarınıza peeling yapın. Bu şekilde dudaklarınız parlayacaktır. Ardından hafif bir pudra sürün. Dudak kalemi çekin ve üzerine rujunuzu sürün. Bu şekilde rujunuz daha kalıcı olacaktır. Koyu renk rujlar kış aylarına çok yakışmaktadır.

Kahverengi dudaklarınızı ön plana çıkartmak istiyorsanız yüz ve göz makyajınızdaki renkleri daha soft tercih etmelisiniz. Ancak makyajım belli olsun ve her şey uyumlu olsun diyorsanız göz makyajınızda da kahverengi tonları tercih etmelisiniz.