Blog

2020 Makyaj Trendi Hakkında Ne Kadar Bilgi Sahibisiniz?

2019 Makyaj Trendi Hakkında Ne Kadar Bilgi Sahibisiniz

Bu yazın makyaj trendleri belli oldu. Doğal görünen ışıltılı bir cilt, renkli göz kapakları ve delici bakışlar 2020 yılının makyaj trendi. Makyaj firmaları kadınsı renkleri öne çıkarırken işin içine renk ve eğlenceyi de kattı. Eskiden neon sarı ya da turuncuyla yapılan bir göz makyajı, çılgın hatta marjinal bulunurken şimdilerde yüksek ökçeli ayakkabılar ve şık elbiselerle tamamlanıp işe gidilir oldu.

2020 Makyaj Trendi Hakkında Ne Kadar Bilgi Sahibisiniz?

Kırmızı cazibesini yine elden bırakmadı. Özellikle dudaklarda hala ağırlığını koruyor. Bu yıl bordoya kaçan kırmızılar daha çok tercih edilecek gibi gözüküyor.

Gözlerde Işıltılar

2019 makyaj trendi hakkinda ne kadar bilgi sahibisinizGözlerde doğal ışıltılar, hafif kontrast renk allık ve uzun kirpiklerle kullanacağınız kırmızı bir ruj zarif bir o kadarda çekici olmanızı sağlayacaktır.

Her yılın siyahı sloganıyla turuncu bir- iki sezondur makyajda talep görüyor. Bej ya da kahverengiyle gölgelendirilmiş, eyerliner ile tamamlanmış turuncu göz makyajı konseptine kışında rastlayacağız.

Bu yılın öne çıkan kozmetiği eyerliner. Artık birçok rengini bulmak mümkün. Tek bir markanın bile bir çok eyerliner çeşidi var. Sürerken kolaylık sağlayacak seçeneklerinden tutun, yepyeni sezon renklerine kadar ürün çeşitliliği arttı. Bu durum gözlerde bir tasarım çılgınlığına dönüştü desek yeridir. İddialı görünmek için farklı tarzda eyerliner çekmeyi deneyin. Bu kış eyerliner çektiğiniz güzel gözlerinizden kimse gözlerini alamayacak.

2020 makyaj trendi ürünlerini hemen satın almak ya da incelemek istiyorsanız Hedisam.com’u ziyaret edebilirsiniz.