Blog

2020 Oje Renk Trendleri Neler?

2019 oje renk trendleri neler

Bakımlı bir kadının baştan sona doğru en ince detayına kadar dikkat etmesi gerekmektedir. Durum bu şekilde olunca sizlere tırnak bakımında 2020 oje renklerinden bahsetmek istiyoruz. Ojenin de modası olur mu demeyin. Kesinlikle manikür ve pedikürün de moda akımı ile birlikte gelişen bir modası vardır. 2020 yılı yaz ve kış modası içinde tırnak ve oje modasını birlikte inceleyelim.

2020 Oje Renk Trendleri

2020′nin olmayan oldukça renkli ve sıcak tonları da tırnaklarda görmemiz mümkün. Sizler de güzelliğinize düşkün bir kadınsanız ve tırnak ve el bakımınıza özen gösteriyorsanız o zaman 2020 oje modası yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

2019 oje renk trendleri neler 1Sadelikten yana olanlar 2020 yılında da oldukça şanslılar. Çünkü 2020 oje renkleri arasında en çok öne çıkan tonlar doğal ten renkleridir. Doğal ten rengi ojeler oldukça avantajlı renklerdir. Giydiğiniz her kıyafete uyumluluk göstermesi ile birlikte oldukça şık ve zarif görünmenizi de sağlamaktadır. Mat ve ten rengi bir ojeyi kesinlikle makyaj çantanızda bulundurmalısınız. Aynı şekilde mat ve pastel tonlar da 2020 oje tonları arasında en çok göreceğimiz renkler arasında yer almaktadır.

Dudaklarda ve saçlarda görmeye alışık olduğumuz Ombre tekniğini 2020 yılında tırnaklarda da görmeye başlıyoruz. İstediğiniz renkleri karıştırarak renkli ve oldukça eğlenceli tırnaklara sahip olabilirsiniz. Tırnaklar için Ombre yapma tekniklerini öğrenerek evde istediğiniz gibi tırnak ombresini yapabilirsiniz. Özellikle gece kıyafetlerinde görmeye alışık olduğumuz renkler arasında yer alan mavi ve lacivertin tonlarını bu yıl tırnaklarda da göreceğiz. Oldukça parlak veya oldukça mat bir lacivert oje ile sizler de tırnak modasını yakına takip edebilirsiniz.

Yine 2020 yılı tırnak modasında en çok öne çıkan renklerden birisi de gridir. Grinin açıklı koyulu renklerini bir arada kullanarak şık bir tırnak ombresi yapabilirsiniz. Ve her zaman vazgeçilmeyen renklerden olan siyah ve bordo renk ojeler de 2020 kışında en çok tercih edilen oje renkleri arasında yer almaktadır. Aynı şekilde beyaz da kışa en çok yakışa oje renklerindendir.