Blog

2020 Otantik Gümüş Yüzük Modelleri

2019 Otantik Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş yüzük, değerli madenlerden biri olan gümüşün çeşitli işlemlerden geçirilmesiyle elde edilen yüzüklerden biridir. Pek çok kişi tarafından aksesuar olarak kullanılmaktadır. Özellikle bu gibi takı ve aksesuar meraklıları tarafından tercih edilen yüzükler, onlarca desen ve modellerde bulunabilmektedir. Otantik gümüş yüzük modelleri de hem kadınlar, hem de erkekler tarafından en çok tercih edilen modellerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

2020 Otantik Gümüş Yüzük Modelleri

Otantik tarzdaki gümüş yüzükler, bugün pek çok insanın parmağında yer almaktadır. Daha çok erkeklerin tercih ettiği bu tarz yüzükler, büyük taşlı, çeşitli simge, Osmanlı turalı, armalı, ay yıldızlı ve bunu gibi modellerde tasarlanmaktadır. Hedisam’ın yüzük kategorisindeki Otantik yüzükler de oldukça şık ve modern tasarımlara sahip olurken, 2020’nin en yeni ve en güzel Otantik Yüzük Modellerini burada bulabilmek mümkündür.

Öte yandan bu modeller oldukça ideal birer hediyelik yüzük olabilme niteliğine de sahiptir. Sevdiğiniz, değer verdiğiniz kişiye bir hediye almak istiyorsanız, yüzük kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

En Güzel Otantik Kadın ve Erkek Gümüş Yüzükleri

2019 otantik gumus yuzuk modelleriGünümüzde en güzel Otantik Kadın Gümüş Yüzük Modelleri ile erkek yüzük modelleri, Hedisam çatısı altında bulunmaktadır. Bu modellerden en çok dikkat çeken ve en çok tercih edilenlere örnek göstermek gerekirse; beyaz taş üzerine Osmanlı turası işli ve kenarları taş süslemeli modeldir. Kadınların en güzel tercihlerinden biri olan bu model, 925 ayar gümüşten üretilirken, iki kenarında da mor renkli taşlar bulunmaktadır.

En güzel Otantik Erkek Gümüş Yüzük Modellerinde ise kırmızı saydam taş içine yerleştirilen ay yıldız işlemeli yüzük modeli oldukça dikkat çekmektedir. Siyah taşlı ve kenarları kılıç işlemeli yüzük modeli de, yine en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Her biri birbirinden şık olan bu modeller, oldukça uygun fiyatlı olarak satışa sunulmaktadır

Diğer Yüzük Modellerimiz İçin Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz!

Hedisam’ın yüzük modelleri bu kadarla sınırlı kalmazken, diğer pek çok hediyelik yüzük modelleri ve gümüş yüzük modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ülkenin her köşesine gönderim yapan Hedisam, müşterisinin talebine göre hediye paketi olarak da gönderim yapabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.