Blog

2020 Yaz Kadın Ruj Renkleri!

2020 yaz kadin ruj renkleri

Kadınların makyajlarındaki püf noktalarından bir tanesi de ruj renkleridir. Ruj renkleri kıyafete uygunluğu, tene uyumu olarak seçilmelidir. Dudakların inceliği kalınlığı ruj seçimlerinde oldukça önemlidir. Rujun makyajda çok önemli ve etkili bir yeri vardır. Ruj rengi bulunulan ortamda gösterişi sağlarken, dudakların zarafetini de gösterir. Ruj renklerinizle dikkatleri üstünüze çekmek isteyenlerdenseniz 2019 yaz kadın ruj renkleri size bu konuda yardımcı olmaya hazırlanmıştır. Mutlaka takip edin ve araştırarak ruj seçiminize karar verin.

2020 Yaz Kadın Ruj Renkleri

2020 yaz kadin ruj renkleri 12020 ruj modasında ya çok koyu renkli ruj kullanımı var ya da yok denilecek kadar uçuk bir tonda pastel tonlar. Kırmızı ruj trendde birinciliğini hiçbir renge vermiyor. En trend renk kırmızı 2020 yılında yaz sezonunda.

Hafif tonlarda yapılan makyaja kırmızı rujunuzla imzanızı atın. Koyu uygulanan göz makyajında açık renkli rujlar kullanılması tercih ediliyor. Ten rengi, şeker pembesi, narçiçeği, açık kahverengi bu yıl çok moda.

Koyu renklerde kırmızıdan sonra bordo rengi modayı takip ederken, mürdüm rengi ve tonları da trendler arasında. Daha koyu renkleri genelde gece davetlerinde kullanabilirsiniz.

Daha gösterişli ve zarafetli olmak için toplantılarınızda da kullanmak oldukça önemli olacaktır. Bu sezon açık tenli kadınların ruj trendi koyu renkler. Ten rengine göre ruj sürmek hiçte zor olamayacak. Parlaklık ve ışıltı seven kadınlara da müjde! Parlatıcılarda bu sezon moda ruj modelleri arasında.