Blog

2020 Yaz Makyaj Modası Trendleri!

2019 yaz makyaj modasi trendleri

2020 yaz makyaj modası içerisinde en çok önerilen ten makyajlarının olabildiğince doğal gözükmesi gerektiğidir ve bu nedenle cilt makyajınız kusursuz uygulanmalıdır ki cildinizde makyaj görüntüsü fark edilmesin. İyi nemlendirilmiş makyaj ürünleri kullanılarak makyaj yapmalısınız. Doğal bir görünüm elde ederek 2020 yaz makyaj modasını takip ettiğiniz belli olmalıdır. Göz makyajında ve ten makyajında 2020 yaz makyaj modasına dahil olan ne kadar renk kullanırsanız kullanın, etkileyiciliğiniz o kadar artacaktır.

Dudak Makyajı

2020 yaz makyaj modası trendleri arasında hangi renklerin ön planda olacağını biliyor musunuz? Bu sezon göz çevresinde ve dudaklarda farklı renkler kullanmaya hazırlıklı olun. Gözlerde daha çok su yeşili, dore, turkuaz, lila, pembe ve turuncu renkleri 2020 makyaj modası trendleri arasında en çok tercih edilen renkler arasında olacaktır. Dudaklarda pembe, şeftali ve kırmızı renkleri ön planda olacak.

Yanak Makyajı

2019 yaz makyaj modasi trendleri 1

2020 Yaz Makyaj Modası Trendleri!

2020 makyaj modasının trendleri arasında olan başka bir husus ise yanaklarınızın doğal pembeliğinden ödün vermemeniz gerektiğidir. 2020 makyaj modasının natürel ağırlıklı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Yaz günlerinde natürelliği bozan hataları yapmamalısınız. Yalnızca göz veya dudaklarınıza odaklanmalısınız ve kesinlikle pudra tercih etmelisiniz.

2020 yaz makyaj modası üzerinde kısa bir araştırma yaptıktan sonra bronzlaşan teninize nasıl makyaj yapmalısınız, biraz bahsedelim. Teninizin koyu olduğu zamanlarda saç ve göz renkleriniz daha açık göründüğü için daha sağlıklı görünürsünüz. Sağlıklı görünüşünüze yanlış bir makyaj ile son verebilirsiniz, bu nedenle doğru renk seçimi yapmalısınız. Özellikle 2020 makyaj moda dünyası içerisinde önerilen göz altına uygulanacak bir kapatıcı, kirpiklerinizi kıvıracak bir maskara ile elmacık kemiklerinize uygulayabileceğiniz bir higlight ürünü kullanarak sağlıklı görünüşünüzü daha da mükemmel hale getirebileceğiniz konusudur. Eğer illaki renk kullanmak istiyorum derseniz, tek renk tercih ederek, tek bir yere uygulanması hususu da 2019 yaz makyaj modası trendleri arasında.