Blog

2020’nin Makyaj Modasının Yeni Gözdeleri

2020nin makyaj modasinin yeni gozdeleri

2020 makyaj modası ile güzelliğinize güzellik katacak önerilerle sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu sezon fondötenlerden uzak durarak pudra ile cildinizin doğal güzelliğine kavuşmasını sağlayacaksınız. Göz makyajlarında hafif tonlar daha fazla tercih edilecek olsa da siyah eyelinerınızı çantanızdan eksik etmemeniz önerilmektedir. 2019 sezonunda da siyah eyeliner göz makyajında vazgeçilmezler arasında yer alacak ve çarpıcı bakışların ön plana çıkmasında büyük rol oynayacağına emin olabilirisiniz.

2020’nin Makyaj Modasının Yeni Gözdeleri

2020nin makyaj modasinin yeni gozdeleri 12020 Makyaj modası bu sezonda doğallığı ön plana çıkarmaktadır. Makyajın amacı kusurları örtmek olduğu unutulmadığı için bu sezonda da bu sebeple, makyajınızı varla yok arasında tutarak cildinizin kendi güzelliğini ön plana çıkarabilirsiniz. Doğal makyajı ise cilt ve ten renginize göre seçmelisiniz. Eğer koyu renk tene sahipseniz daha koyu renklerde allık, pudra, göz farı seçmelisiniz. Eğer açık ten rengine sahipseniz açık renklerde allık, pudra, göz farı seçmelisiniz.

2020 makyaj modasının olmazsa olmazları arasında; ten renginize uygun pudralar, abartılı olmayan hafif tonlarda farlar, pembe tonlarda allıklar yer almaktadır. Bu sezondaki makyajlarda kullanılacak renkler ise şeftali tonları, sıcak kahve favori renkler arasında yer almaktadır. Daha öncede söylediğiniz gibi bu sezon ayrıca siyah eyelinerinizi bu saydıklarımızın arasında olduğunu unutmayın. Güzel olmanın en önemli koşulunun temiz bir cilde sahip olduğunu aklımızdan çıkarmamak gerekmektedir. Cildimizi temiz tutarak güzel görünen bir cildin yanında sağlıklı bir cilde de sahip olacaksınız.