Blog

Allık ve Ruj Modası 2020!

allik ve ruj modasi 2020

Ruj ve allık tercihlerinizde oldukça seçici olmanız faydalı olacaktır. Çünkü olumsuz yönde bir allık ve ruj tercihi ile fazlasıyla abartılı görünen ve hoş olmayan bir makyaj yapmış gibi görünebilirsiniz. Özellikle allık seçiminde yüz tipinizi ve şeklinizi iyi bilmelisiniz.

Allık ve Ruj Modası 2020!

Makyaj yapmayı seven kadınlar için genellikle allık ve ruj olmadan tam bir makyaj yapılmış olarak sayılmaz. Bunun için de ruj ve allık tercihleriniz fazlasıyla dikkatli olmanız da fayda olacağını düşünüyorum. Çünkü iyice düşünülmeden yanlış olarak seçilmiş bir allık ve ruj seçimi ile oldukça abartılı makyaj yapmış birisi gibi görünebilirsiniz. Özellikle allık uygulaması için yüz şeklinizi ve tipinizdeki bölümleri genel olarak iyi bilerek ve doğru renk seçimi yaparak allığınızı kendinize doğru olarak sürmenizde yararlı olacaktır.

allik ve ruj modasi 2020 1Bu sezonun makyaj moda trendi arasında oldukça doğal bir görüntü ön plana çıkmaktadır. Bu durum için de 2020 allık modası içerinde seçim yapacağınız renkler içinde kesinlikle canlı renklerden değil fazlasıyla doğal renklerden tercih edilmelidir.

Yeni Sezonun Ruj Modası

Göz makyajını biraz daha koyu olarak yaptığınızda asla ama asla canlı ve belli olan renklerden oluşan allıkları tercih etmeniz de günlük yapılan makyaj için pek de iyi bir seçim olmayacaktır. Bunun için de isterseniz göz makyajı detaylarına fazlasıyla dikkatinizi veriyorsanız ve bundan hoşlanıyorsanız kesinlikle toprak rengi tonlarından oluşan bir allık seti ile makyajınızı yapmalısınız. Aynı tarzda 2020 ruj içinde makyajda bu sezonda yine oldukça başa çıkan allık tonları için yepyeni mat kapatıcılar ile birleştiği için kadınları oldukça natural bir görünüm içinde de görünmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle de tercihlerinizi muhteşem ışıltılı allık modelleri yana değil mat olan renklerden tasarlanan mat allıklardan yana yapmanızda faydalı olacaktır.

Yeni sezonun ruj modası arasında daha çok öne çıkan renklerin arasından birisi de genellikle mor ve morun tonları olmalıdır. Dudaklar için de yapılan ombre saç modası için de bu yılda eskimeden devam ediyor. Yalnız dudak ombre modasını bu sezon koyu bordo ve mor renkleri ile yaparak sizler de modayı yakından takip etmiş olacaksınız.

Aynı şekilde her dönem bir klasik olan kırmızı da bu yıl oldukça dikkat çeken ruj renkleri arasında yer almaktadır. Özellikle kırmızının mat tonlarını sizler de istediğiniz tonda alarak bu yılın ruj makyajı modasına ayak uydurabilirsiniz. Her zaman bulunduğu doğal olmaktan bu yana seçimlerini yapan kadınlar için bu yılın sezonu da ten rengi rujlar için yine en tepedeki sıralarda yerini korumaya hala devam ediyor. Sizler de kendi tercih edeceğiniz ten renginize uyumlu olan bir 2020 ruj modeleri ile oldukça göz kamaştırıcı, zarif ve çekici bir biçimde görünebilirsiniz.