Blog

Burcunuza Uygun Makyaj Tavsiyeleri

burcunuza uygun makyaj tavsiyeleri 2

Her burcun kendine has özellikleri vardır. Kimi burçlar iddaalı görünmekten hoşlanırken kimi burçlar doğal görünümleri severler. Burçların özelliklerine uygun makyajları uygularken kendi teninizi, göz renginizi ve saçlarınızı arka plana atmayın.

Koç, Aslan ve Yay Burcuna Uygun Makyaj

İddialı görünmeye, tüm dikkatleri üzerlerine toplamaya özen gösteren ve ilgiden hoşlanan ateş grubu burçlarından olan kadınlardansanız tavsiyelerimiz tam da size göre. Siyah göz makyajınızla karşınızdakini etkileyebilir, kırmızı rujunuzla etrafı büyüle

Boğa, Başak ve Oğlak Burcuna Uygun Makyaj

Burcunuza uygun makyaj tavsiyeleriToprak grubundan olan kadınlar doğallıktan yanadırlar ve her zaman sadelikleriyle güzelliklerini konuştururlar. Burcunuz toprak grubundansa burcunuza uygun toprak tonlarında renkler kullanabilirsiniz. Kahverengi rimeli kullanması gereken göz renkleri ise mavi ve yeşildir. Böylece daha etkileyici bakışlara sahip olurlar.

İkizler, Terazi ve Kova Burcuna Uygun Makyaj

Özgür ruhlu bu burçlar rahatlarına oldukça düşkündürler. Burcunuz hava grubuna aitse kişiliğinize uygun mavi tonlarını kullanarak yaptığınız makyaj özgür ruhunuzla pekişecektir. Allık seçiminde şeftali tonlarını kullanmanız rahatlığınızın göstergesi olabilir. Pembe ruj tam size göre.

Yengeç, Akrep ve Balık Burcuna Uygun Makyaj

Zariflikten yana olan su grubu burçları güzelliklerini sadelikle birleştirdikleri şıklıkla tamamlıyorlar. Yeşil ve mavi tonlarla burç özelliklerini yansıtan doğa renklerini kullanmaları güzelliklerine güzellik katacak. Beyaz ışıltılı farlarla gözlerinize aydınlık katabilirsiniz. Kullanmanız gereken ruj ise turuncu tonlarını barındırmalı. Böyle romantik duygularınızı ortaya çıkarmış olursunuz.