Blog

Daha Dolgun Dudaklar İçin Teknikler

Daha dolgun dudaklar icin teknikler

Daha Dolgun Dudaklar İçin Teknikler

Dudaklarınız çok inceyse ve siz daha dolgun ve kalın dudaklarınız olsun istiyorsanız bunu elde etmeniz için herhangi bir estetik müdahaleye gerek kalmadan elde edebilirsiniz. Dudak kalemi sürmek çok demode diyenler için yine popüler olduğunu söyleyebiliriz. Fakat elbetteki dudak renginizde ya da 1 ton koyusu olan dudak kalemi kullanarak aynı zamanda dudaklarınızın tamamını bu kalemle boyayarak son derece naturel ve dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

Dudak Dolgunlaştırma

daha dolgun dudaklar icin teknikler 1Dudak dolgunlaştırma da kadınların en çok istedikleri arasında yer almaktadır. Çeşitli yöntemlerde dudaklar dolgunlaştırılabilir. Bunlardan biri tarçın dudak peelingidir. Tarçını dudak peelingi şeklinde masaj yaparak uygulayın. Bu dolgunlaştırma işlemi için gerekli malzemeler bir tatlı kaşığı tarçın tozunu dudaklarınıza sürün ve 3 dakika dudaklarınız da bekleterek durulayabilirsiniz. Bu şekilde dudaklarınız dolgunlaşır ve dudaklar üzerinde yer alan ölü deriler arındırılır ve daha pürüzsüz bir görünüme kavuşturulur. Bu kür ile dudaklarınız daha dolgun olarak dudaklarınızda ki kan dolaşımı hızlanmaktadır. Bir diğer yöntemi ise rujları dudağın biraz üstüne taşırarak sürmektedir. Dudak çevrenizin biraz üstünü aşarak ruju sürmeye özen göstermelisiniz.

Dudak Kalemi ile Büyütme

Bu işlemi yapmanın da dikkat edilmesi gereken bazı noktaları olmaktadır. Önce dudaklarınıza kapatıcı uygulayın ve o şekilde dudak çevrenize çerçeve ekleyin ve dudaklarınızın daha büyük görünmesini sağlayın. Bunun yanı dizi dudaklarınıza parlatıcı sürerek de daha büyük ve dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Dudak dolgunlaştırıcı olan dudak parlatıcıları da dolgunlaştırma konusunda son derece etkilidir. Dudaklarınıza rujlarla yapabileceğiniz uygulamalar yardımı ile dolgunlaştırmanın yanı sıra tabii yöntemlerle de dudaklarınızda dolgunlaştırabilirsiniz.