45 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Eğitici Oyuncalar

Eğitici oyuncaklar, büyüme ve gelişme çağındaki çocukların hem zihinsel hem de fiziksel gelişimi için oldukça önemlidir. Her yaş grubu için farklı eğitici oyunlar olabileceği gibi, olabildiğince küçük yaşlardan itibaren çocukları bu oyuncaklar ile tanıştırmak motor gelişimleri açısından faydalı olmaktadır. Woomod, farklı seçeneklerdeki eğitici oyuncaklar ile çocuğunuzun hem eğlenmesini hem de zihin gelişimini hedeflemektedir.

Çocuklar için oyuncak seçimi, zaman zaman sorun haline gelebilmektedir. Çocuklar merak duygusu ile her türlü oyuncağı isteyebilir. Ancak burada önemli olan seçilen oyuncağın çocuk için faydalı olup olmayacağıdır. Ayrıca, oyuncağın zihinsel ve fiziksel gelişimi desteklemesinin yanı sıra kaliteli malzemeden üretilmiş olması da önemlidir. Plastik malzemelerden imal edilmiş oyunların bir çok alerjen etkisi olmak ile birlikte, bu oyuncakların bir çoğu kanserojen maddeler de içermektedir.

Çocuklara oyuncak seçiminde, son zamanlarda en sık tercih edilenler, sağlıklı ahşap oyuncaklar olarak bilinmektedir. Woomod, çocuklar için doğal ve herhangi bir kimyasal içermeyen en güzel oyuncaklar ile sizlere ve çocuklarınıza en iyi hizmeti sunmaktadır. Woomod’un satışını gerçekleştirdiği eğitici oyuncakların tümü el yapımı oyuncaklar olup oldukça sağlıklıdır.

Farklı oyun stratejilerine göre hazırlanabilen bu oyuncaklar, her yaş grubu çocuk için bulunabilmektedir. Eğitici oyuncaklar ile çocuğun el becerisinin yanında düşünme, mantık yürütme ve uygulama becerileri de gelişim göstermektedir. Bu sebeple oyuncak seçerken mutlaka bu tarz oyuncakların tercih edilmesi önerilmektedir.

Woomod’da Bulabileceğiniz Eğitici Oyuncaklar

Woomod, her yaş grunu çocuk için farklı aktiviyeleri göz önünde bulundurarak birçok farklı eğitici oyuncak satışı yapmaktadır. Sağlıklı ahşap oyuncaklar şeklinde imal edilmiş olan bu eğitici oyuncaklar, çocuklar için herhangi bir tehlikeli madde içermediği için çok sık tercih edilmekte ve güvenle kullanılmaktadır.

Woomod, ahşaptan oyuncak koleksiyonunda çocuklarınız için en yüksek kalitedeki eğitici oyuncakların satışını yapmaktadır. Woomod.com internet sitesinde yer alan eğitici oyuncaklardan biri, eskiden de çocuklar tarafından çok sık tercih edilen 5 taş ve 9 taştır. Eski bir oyun olan bu oyun, iki kişi ile oynanan bir strateji oyunudur. 9 taş aynı zamanda 12 taş olarak da oynanabilmektedir. Ahşaptan imal edilmiş olan bu oyun hem sizin hem de çocuklarınız için oldukça eğlenceli bir oyundur.

Daha küçük yaşlardaki çocuklarınız için küp oyunları, çift halka takma, hareketli küpler ve çubuklu silindir oyunu gibi, çocukların el becerilerini geliştirecek oyunlar da Woomod’da satılmaktadır. Tümü ahşaptan imal edilmiş bu oyuncakların yapımında en kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Ayrıca çocuklarınız ile birlikte oynayabileceğiniz dama ve surakarta ve senka gibi eğlenceli ve dikkat gerektiren oyunları da Woomod.com internet sitesinden satın alabilirsiniz.

Zihin gelişiminde oldukça etkili olan sudoku da Woomod’da yer almaktadır. Sudoku, rakamların belli bir düzen içerisinde sıralandığı bir oyundur. Farklı zorluklarda olan ve farklı yaş grupları için oynanabilecek bu oyun, çocuklarınızın zeka gelişimi açısından oldukça önemli bir eğitici oyundur. Bunlar dışında, ayyıldız oyunu, cambaz oyun, halka atma oyunu, hanoi kulesi, gol oyunu, kademeli geometrik oyun, merfir oyunu gibi pekçok oyuncağı Woomod.com internet sitesinden bulabilirsiniz.

En Uygun Eğitici Oyuncaklar Woomod’da!

Piyasada birçok farklı firmaya ait eğitici oyuncaklar bulunmaktadır. Woomod tarafından en uygun oyuncaklar sizlere en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Bu eğitici oyuncakların her biri ahşap malzemeden imal edilmiştir. Piyasa değerine göre çok düşük fiyatlar ile satılan bu oyuncakları Woomod.com internet sitesinden satın alabilirsiniz.

Seçtiğiniz oyuncaklar sizlere en güvenilir şekilde, zarar görmeden ulaştırılmaktadır. Herhangi bir sorun yaşanması durumunda, Woomod’un uzman çalışma ekibi tarafından çözüm odaklı fikirler sunulmaktadır. Woomod, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak, sizlere onaylanmış ve çocuklar için herhangi bir zararı olmayan oyuncakların satışını gerçekleştirmektedir.

Eğitici oyuncaklar, orijinal kutularında muhafaza edilmektedir. İçerisinde bulunan kullanım talimatına göre oyunları çözebilir ve çocuklarınız ile birlilte oynamaya başlayabilirsiniz. Tüm bu eğitici kaliteli oyuncaklar, oldukça uygun fiyatlar ile Woomod’da satılmaktadır. Ayrıca herhangi bir zarar görmeden uzun yıllarca saklanabilecek olan bu oyuncakları, çok sonraki yıllarda da kullanabilir veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Çocukların zeka gelişimi için tasarlanmış bu oyuncaklar, yetişkinler için de oldukça eğlenceli hale gelmektedir. Bu sebeple çocuğunuz ile vakit geçirmenin en iyi yolarından biri eğitici oyuncaklar satın almanızdır.

Woomod, belirli dönemde yaptığı indirimler ve kampanyalar ile sizlere eğitici oyuncakları oldukça uygun fiyatlar ile satmaktadır. Bu indirim kampanyalarını takip ederek almak istediğiniz oyuncaklara en makul fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Woomod.com internet sitesine girerek, eğitici oyuncakları inceleyebilir ve piyasa fiyatı ile fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. En uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz bu oyuncaklar, Woomod’da sizlere en iyi kalite ile satılmaktadır.

Woomod’dan Nasıl Sipariş Verebilirim ve Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Eğitici oyuncak almak, Woomod’da çok kolay! Arama bölümüne ahşap oyuncak satın al yazmanız neticesinde de karşınıza ahşap oyuncaklar çıkacaktır. Ayrıca sol taraftaki menüden, eğitici oyuncaklar sekmesine tıklayarak da ahşap oyuncaklara ulaşmanız mümkündür. İncelediğiniz ve almaya karar verdiğiniz eğitici ahşap oyuncakları sepetinize eklemeniz yeterlidir. Bu aşamada satın alma işlemi oldukça kolaydır.

Sepetinize eklediğiniz, ahşap eğitici oyuncuklar için sepetinizi onaylamanız ve ödeme aşamasına geçmeniz gerekmektedir. Bu aşamada ödemenizi istediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İster kredi ve banka kartı ile, isterseniz kapıda ödeme ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca belirli tutarlardaki alışverişlerinizde, kargonuz bedava olmaktadır. Siparişleriniz özenle paketlenmiş şekilde tarafınıza ulaştırılır. Herhangi bir aksaklık veya olumsuzluk yaşanmaması adına Woomod, titizlik ile çalışmaktadır. Alışverişlerinize dair faturanız, ürününüz ile birlikte gönderilmektedir. Ayrıca satın alma aşamasında vermiş olduğunuz mail adresinize de gönderilebilmektedir.