Gösterilen sonuç sayısı: 13

Beyaz
Krem
Lacivert
Siyah

Blacksea Bayan Patik Çorap Renkli

6,00

Blacksea Bebe Patik

3,2948,86
Kırmızı
Mavi
Pembe

Blacksea Bebe Soket

4,00

Blacksea Çocuk Patik

6,23167,93
Gri
Pembe
Lila

Blacksea Kız Çocuk Soket Çorap

5,00
Gri
Kırmızı
Pembe

Blacksea Kız Çocuk Soket Çorap Kelebekli

5,00

Torun Çocuk Patik

9,52300,58

Torun Erkek Çocuk

12,46335,86
Gri
Lacivert
Siyah

Torun Erkek Çocuk Soket Çorap Spor

4,00

Torun Kız Çocuk

12,46335,86
Gri
Kırmızı
Mavi
Pembe

Torun Kız Çocuk Soket Çorap

5,00
Gri
Lacivert
Siyah

Torun Kız Çocuk Soket Çorap Kalp Desenli

8,00

Yakut Erkek Bambu Soket

16,00

Çocuk Çorapları

Çorap, gerek yetişkinler, gerekse çocuklar için en önemli ihtiyaçlardan biri olarak gösterilebilmektedir. Ayakları topukları ile beraber saran ve bileklere kadar uzanan bir tür patik ya da ayak giysisi olarak ifade edilen çorap, çocuklara özel olarak farklı boyutlarda ve modellerde üretilebilmektedir. Genellikle çocukların dikkatini çekebilmek amacıyla tasarlanan çocuk çorap modelleri daha çok çizgi film karakteri ya da renkli desenlere sahip olurken, bu modeller çocukların ilgisini çekmekte ve sağlıklı kalabilmek adına çorap giymeye teşvik etmektedir.

Erkek çocuk çorapları ile kız çocuk çorapları çoğu zaman farklı modellerde üretilmektedir. Bunun en büyük nedeni ise her çocuğun zevkine hitap edecek bir modele ihtiyaç duyulmasıdır. Ebeveynler çocukları için çorap modeli tercihinde bulunurken genellikle kız ya da erkek olmasını dikkate almaktadır. Dolayısıyla her iki cinsiyetteki çocuklar için de farklı modeller üretilebildiği gibi bu modeldeki çocuk çorabı fiyatları da oldukça uygun olabilmektedir.

Kız Çocuk Çorap Modelleri Nelerdir?

Çocuk çorabı modelleri genellikle kız ya da erkek çocuk olmasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kız çocuk çorapları daha çok kız çocuklarına hitap eden Barbie gibi film ya da oyuncak karakterleri, çeşitli animasyon karakterleri, fiyonklar, hatta tül ve dantel gibi detaylarla süslenebilmektedir. Üstelik renk bakımından da genellikle pembe, sarı, kırmızı, beyaz, lila ve turuncu gibi renklerin tercih edildiği kız çocuk çorapları, pek çok çocuğun dikkatini çekebilmekte ve farklı bir tarza sahip olmasına yardımcı olabilmektedir. Özellikle de çocuğunu şık bir şekilde giydirmeyi seve anneler daha çok kurdele, fiyonk ve tül detaylı çorapları tercih etmektedir.

Kız çocuklarına özel olarak tasarlanan bu çorap çeşitleri çoğu zaman ailelerin bütçesini aşmayacak düzeyde olurken, anne ve babalar dilediği çorap modelini çocukları için satın alabilmektedir.

Erkek Çocuk Çorap Modelleri Nelerdir?

Erkek çocuk çorapları da yine kız çocuklarında olduğu gibi erkeklere hitap eden karakterler içermektedir. Piyasada erkek çocuklarına özel olarak tasarlanan çorap çeşitlerinde Batman’den Superman’e, arabalardan Spiderman’e kadar birbirinden farklı çizgi film ve animasyon karakterlerine rastlayabilmek mümkün olurken, aynı zamanda farklı figürler ve karakterler de bulabilmek mümkündür.

Erkek çocuklarına hitap eden çorap renkleri ise genellikle mavi, kırmızı, gri, lacivert, siyah ve sarı gibi renklerdir. Bunların dışında daha pek çok farklı model ve desene sahip olan çorap modelleri kız ve erkek çocuklarına hitap edebilirken, bazı modeller ise unisex olarak üretilebilmektedir. Bu türden çorap modelleri hem kız hem de erkek çocukları için tercih edilmektedir.

Toptan Çocuk Çorapları İçin Hedisam’ı Ziyaret Edebilirsiniz!

Hedisam.com, müşterilerine pek çok alanda hizmet verdiği gibi çocuk çorapları konusunda da hizmet verebilmektedir. Piyasanın en uygun çocuk çorabı fiyatları ile satış gerçekleştiren Hedisam, ihtiyaç sahipleri toptan çorap da sunabilmektedir.

Hedisam tarafından alıcılarına sunulan perakende ya da toptan çorap modelleri için hedisam.com adresini ziyaret ederek çorap satın al işlemini gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Beğendiğiniz model için tamamladığınız çorap satın al işlemi sayesinde ürünleriniz kısa sürede adresinize teslim edilebilmektedir.