Patik Çorap

Patik çorap, adından da anlaşılacağı üzere patiğe benzer bir yapıya sahip olan ve boğaz kısmı bileklerin altına kadar uzanan çorap çeşitlerinden biridir. Günümüzde pek çok kadın, erkek ve çocuk tarafından tercih edilen patik çorap modelleri, pek çok farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır. Üstelik tenis çorap gibi diğer modellere kıyasla patik çorap fiyatlarının uygun oluşu da bir tercih sebebi olarak gösterilebilmektedir.

Erkek Patik Çorap Modelleri

Erkek patik çorap, genellikle tek renk olan ve spor görünüme sahip olan modellerdir. Yetişkin erkeklere ve erkek çocuklarına özel olarak tasarlanan ve üretilen bu patik çorap modelleri çoğu zaman lacivert, gri, siyah ve beyaz renk alternatiflerine sahip olması ile bilinmektedir. Tenis çorap modellerinden farklı olarak boğaz kısmı daha kısa olan erkek patik çorap, hem yaz aylarında, hem de kışın soğuk havalarda da kolay ve rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Kız Patik Çorap Modelleri

Kız patik çorap modelleri ise genellikle kız çocuklarına ve yetişkin kadınlara hitap etmesi amacıyla tasarlanmaktadır. Genellikle farklı model ve desenlerde üretilen bu kız patik çorap modelleri, beyaz, krem, pembe, kırmızı, yeşil, sarı ve bunun gibi daha pek çok renk alternatifi ile karşımıza çıkmaktadır.

Öte yandan hayvan figürlerinden meyve desenlerine varana kadar pek çok farklı desene sahip olan bu çoraplar, her bütçeye uyacak patik çorap fiyatları da bulunabilmektedir.

Toptan Patik Çoraplar Hedisam’da!

Hedisam.com müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilmek amacıyla birbirinden farklı ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Patik çorap modelleri de bu ürünler arasında yer almaktadır. Üstelik toptan patik çorap satışı da gerçekleştiren hedisam.com, özellikle de uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir.

Hedisam tarafından alıcılarına sunulan patik çorap modelleri genellikle düz renk olurken, kadınlar için farklı modellere rastlayabilmek de mümkündür. Örneğin; tül detaylı patik çoraplar ya da tenis çorap bu modellerden yalnızca bazılarıdır. Sizlerde ihtiyacınız olan patik çorap modelleri ve toptan çoraplar için hedisam.com adresini ziyaret edebilir ve patik çorap satın al işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede satın aldığınız ürünler adresinize kadar ulaştırılacaktır.