Gösterilen sonuç sayısı: 12

Beyaz
Siyah-Beyaz

Blacksea Bambu Erkek Patik Çorap

6,55133,60

Blacksea Erkek Bilek Çorap

3,40107,35
Beyaz
Gri
Lacivert
Siyah

Blacksea Erkek İnce Patik Çorap

2,3529,65
Beyaz
Gri
Lacivert
Siyah

Blacksea Havlu Tenis Bilek Çorap

5,50121,00
Beyaz
Gri

Desimo Erkek Babet Çorap

4,45119,95
Gri
Kahverengi
Lacivert

Torun Erkek Babet Çorap

6,8034,90
Gri
Siyah

Torun Erkek Havlu Patik Çorap

8,90216,80
Krem
Mavi
Siyah
Düz Siyah

Torun Erkek İnce Patik Çorap

6,6629,65

Torun Erkek Patik Çorap

5,00
Gri
Lacivert
Siyah

Torun Erkek Patik Çorap

5,00

Torun Erkek Patik Çorap Beyaz

5,00
Gri
Lacivert
Siyah
Açık Gri
Antrasit

Torun Erkek Tenis Bilek Patik Çorap

10,0029,65

Erkek Patik Çorap

Çorap, insanların vücudunu ve özellikle de ayaklarını dış etkenlere karşı koruyan bir tür ayakkabı ya da patik olarak bilinmektedir. Oldukça uzun yıllardır kullanılmakta olan çorap pek çok farklı türe ve modele sahip olurken, kadın ya da erkek patik çorap da bunlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Patik Çorap Nedir?

patik çorap, adından da anlaşılacağı üzere patiğe benzer bir yapıya sahip olan ve ayakları topuklarından bilek sınırına kadar kaplayan çorap çeşididir. Günümüzde 7’den 70’e hemen hemen herkesin kullanmakta olduğu patik çorap fiyatları oldukça uygun olması ile bilinmektedir. Üstelik rahat ve kolay bir kullanım imkanı sunduğundan tercih edilmektedir.

Erkek patik çorap da günümüzde erkek çocuklarının en rahat kullanabildiği çoraplardandır. Okulda, evde ya da sokakta ayaklarını koruma altına alan bu modeller, aynı zamanda kız çocukları, kadın ve erkek patik çorap olarak da kullanılabilmektedir.

Patik Çorap Modelleri Nelerdir?

Patik çorap modelleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Hemen hemen her insanın kullanımına uygun olan bu modeller, farklı renk, desen ve hatta yapısı ile dikkat çekmektedir. Üstelik kimi insanlar bu modelleri toptan patik çorap olarak satın alırken, kimileri ise perakende tercih edebilmektedir.

Hedisam bünyesinde de bulunan bu çorap modelleri en uygun fiyatlarla toplu olarak alıcılarına sunulabilmektedir. Bunun için siteyi ziyaret ederek patik çorap satın al işlemini gerçekleştirmek yeterli olacaktır.