Gösterilen sonuç sayısı: 14

Blacksea Bayan Patik Beyaz Çorap

6,23167,93

Blacksea Bayan Patik Çorap

6,23167,93

Blacksea Bayan Patik Çorap Beyaz

6,23167,93

Blacksea Bayan Patik Çorap Pembe

6,23167,93
Pembe
Fuşya

Blacksea Bayan Tül Patik Çorap

6,23167,93
Beyaz
Pembe
Ş. Pembe

Blacksea Kadın Babet Çorap

6,23167,93
Kırmızı
Mavi
Pembe
Fuşya
Lila
Ten Rengi

Desimo Tül Babet

4,76150,29
Beyaz
Siyah

Torun Bayan Patik

5,00
Gri
Kahverengi
Lacivert

Torun Bayan Patik Çocuk Çorap

5,00
Gri
Kahverengi
Lacivert

Torun Bayan Patik Çorap Çiçek Desenli

5,00
Gri
Kahverengi
Lacivert

Torun Bayan Patik Çorap Desenli

5,00
Gri
Kırmızı
Pembe

Torun Bayan Patik Çorap Noktalı

5,00
Gri
Lacivert
Siyah

Torun Bayan Patik Çorap Pembe Çiçekli

5,00

Torun Bayan Patik Gri Çorap

5,00

Kadın Patik Çorap

Kadın patik çorap, günümüzde kadınların özellikle de kış aylarında tercih ettiği çorap modellerinden biridir. Pek çok farklı renk, desen ve modele sahip olan kadın patik çorap, kullanışlı ve pratik bir model olduğundan tercih edilmektedir.

Kadın çocuk patik çorap olarak da pek çok çocuğun daha rahat bir şekilde kullanmış olduğu bu model, piyasadaki pek çok üretici tarafından alıcılarına sunulmaktadır. Üstelik patik çorap fiyatlarının oldukça uygun oluşu da büyük ölçüde rağbet görmesine neden olmaktadır.

Kadın Patik Çorap Modelleri Nelerdir?

Kadın çorap modelleri arasında oldukça dikkat çeken patik çoraplar, adından da anlaşılacağı üzere patiğe benzer bir yapıya sahip olan ve topukları ayaklarla beraber sarıp bileklere kadar uzanan bir modeldir. Hem yaz, hem de kış mevsiminde oldukça ideal bir tercih olarak kullanılan kadın patik çoraplar, tek renk ya da karışık renklerde, ve farklı desenlerde olabilmektedir.

Toptan Çorap Alışverişi İçin Hedisam’ı Ziyaret Edebilirsiniz!

Hedisam tarafından da alıcılarına sunulan patik çoraplar, tercihe göre toptan patik çorap olarak satışa sunulabilmektedir. Genellikle daha makul fiyatlarda olduğundan toplu olarak alışveriş etmeyi tercih edenler için en doğru adreslerden biri olarak gösterilen Hedisam, müşterilerine e-ticaret sitesi üzerinden oldukça kolay bir alışveriş imkanı sunabilmektedir.

Hedisam.com üzerinden toplu alışveriş için ilgili kategoriyi ziyaret etmek ve dilediğiniz çorap modeli için patik çorap satın al işlemini gerçekleştirmek yeterli olacaktır. Bu sayede siparişiniz adresinize kısa sürede ulaştırılacaktır.