Blog

Güzel Görünmek İçin Uzmanlardan Tüyolar

guzel gorunmek icin uzmanlardan tuyolar

Dünyaca ünlü makyaj uzmanları, acil durumlarda nasıl daha hızlı makyaj yaparak, güzel bir görünüme sahip olacağınız ile ilgili tüyoları sürekli paylaşırlar. Bu tüyolara kulak vermek makyaj yaparken önemlidir. Tek seferde hatası makyaj yapmak mümkün değildir ancak hızlı bir şekilde en kolay makyajı yapmanız için deneyim ve tüyolara ihtiyacınız vardır. Ünlü makyaj uzmanları, birçok modacı ve stilistler ile birlikte çalışarak, sezonun güzellik ve makyaj trendlerini belirliyorlar. Güzel ve hızlı makyaj tüyolarını eğer sizde merak ediyorsanız hemen yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Güzel Görünmek İçin Uzmanlardan Tüyolar

guzel gorunmek icin uzmanlardan tuyolar1Bir yere acil yetişmeniz gerekiyorsa ve sizde çok güzel görünmek istiyorsanız daha önceden düzenli bir şekilde cildinizi besleyen cilt maskeleri kullanmanız gerekiyor ve daha sonrasında nemlendiriciler ile desteklemelisiniz. Kadınlar, evden çıkmadan önce göz altı halkalarınızı ve morluklarınızı kapattığınızdan emin olmalısınız. Özellikle cildinizdeki istenmeyen kusurları hafif bir fondöten ile gizleyebilirsiniz. Siyah ve kahverengi tonlarında bir maskara ve far ile bakışlarınıza daha çekici bir anlam kazandırabilirsiniz.

Acil durumlarda daha seksi ve çekici gözükmek istiyorsanız tabiki dudaklarınızı unutmamanız gerekiyor. Rujunuz ile birlikte dudak nemlendiricisini karıştırarak uygulayabilirsiniz. Fondöten kullanırken mutlaka mat tonlarda fondöten kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda mutlaka ten renginizle uyumlu bir fondöten olmasına özen göstermelisiniz. Bunun öncesinde ise cilt analizi yaptırmalısınız. Cilt analizi sonucunda cildinizin kuru ya da kuruluğa yatkın olduğu çıkarsa kremli fondötenleri kullanmalısınız. Fondöten uygulamalarını her zaman bir fırça yardımı ile gerçekleştirmeli ve yüzünüzde dağıtmak için parmaklarınızı kullanmalısınız. Eğer kusurlu bölgeleriniz varsa bir kat daha üzerinden geçiş yapabilirsiniz.