Blog

Hem Pratik Hem Hızlı ve Işıltı Makyaj!

Hem pratik hem hizli ve isilti makyaj

Hem güzel görünmek istiyorsanız hem de ayıracak vaktiniz yoksa makyaj konusunda yapılacak birkaç püf nokta bulunmaktadır.

Renkleri Karıştırın!

Sade bir parlatıcı yerine renkli parlatıcı kullanın. Bordo ile pembeyi karıştırarak güzel bir renk elde edebilirsiniz. Renkleri harmanlayarak harika tonlar ortaya koyabilirsiniz

Gölgelendirin!

Allığı nerelere sürdüğünüze dikkat edin. Far ile yaptığınız göz makyajının gölgelerine özen gösterin. Doğru noktaları bulduğunuz veya bildiğiniz halde hızlı ve kolay bir şekilde makyajınızı devam ettirebilirsiniz.

Dudaklar!

Dudaklarınıza yapacağınız bakımla daha sağlıklı dudaklara sahip olabilirsiniz. Vaktiniz yok ise dişlerinizi fırçaladıktan sonra fırçanızın yardımıyla yumuşak hareketlerle dudaklarınızı ölü derilerden arındırmış olursunuz. Ayrıca dudaklarınız daha dolgun görünür.

Buğulu Bakışlar!

hem pratik hem hizli ve isilti makyaj 2Gözlerinizi etkileyici kılmak istiyorsanız göz pınarlarınıza ışıltılı beyaz farınızı sürebilirsiniz. Eyeliner ve çift katlı maskara gözlerinizin çekiciliğini ortaya koymanızda yardımcı olacak.

Ruja Dikkat!

En büyük kılıcınız olan gülüşünüzü kullanmak istiyorsanız ruj seçimin başarılı olmanız gerekmektedir. Büyüleyici görünmek isterseniz ateşli renkler tam size göre. Sempatik bir duruş sergilemek isterseniz doğal tonlardan faydalanın.

Allık Seçimi!

Yüz hatlarınızı ortaya çıkaran allığınızı ruj rengiyle uyumlu seçmenizi öneriyoruz. Harika bir ikili yakalayarak muhteşem görünebilirsiniz.

Göz Kaleminiz!

Farklı göz kalemlerini deneyerek farklı görünümler elde edebilirsiniz. Farklılık yaratmak için deneme yapmanız şart.

Kirpik Kıvırıcı ve Rimel

Baktığınız yerde etki yaratmak istiyorsanız bu ikiliye dikkat edin. Kirpiklerinizi bir kıvırıcı yardımıyla kıvırın. Daha sonra fırçalı rimelinizi kirpiklerinize sürün. Hem dolgun hem de tek tek görünen kirpikleriniz olsun istiyorsanız taraklı rimel işinizi görür.