Blog

Kadınlara Özel Renkli ve Desenli Yüzük Modelleri

Kadinlara ozel renkli ve desenli yuzuk modelleri

Yüzük, oldukça eski çağlardan bu yana kullanılagelen, altın, gümüş ve türevi olan değerli madenlerin işlenmesiyle elde edilen bir tür aksesuar olarak tanımlanmaktadır. Günümüzde dahi pek çok insan tarafından kullanılmakta olan yüzükler, bazen önemli bir anlam ifade ederken, bazen de yalnızca aksesuar olarak kullanılmaktadır. Kadınlar tarafından da büyük ilgi gören yüzükler, oldukça farklı model, desen ve renklerle alıcılarına sunulmaktadır. Desenli yüzük modelleri de, oldukça rağbet gören yüzüklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hedisam’ın Desenli Yüzük Modelleri

Desenli yüzük modelleri, Hedisam’ın kadın müşterilerine özel olarak sunmuş olduğu yüzük modellerindendir. Gümüş yüzük olarak hazırlanan ve pek çok farklı modele sahip olan bu yüzükler, her türlü sevke hitap edecek niteliktedir. Örneğin; kadınlar tarafından 3 taşlı, 5 taşlı, tamtur ve tek taş yüzüklere büyük ilgi gösterilirken, çiftli alyans modeller ve Osmanlı Tuğralı yüzük modelleri de bir o kadar dikkat çekmektedir.

Renkli Yüzüklerle Oldukça Hoş Görüneceksiniz!

kadinlara ozel renkli ve desenli yuzuk modelleri 1Hedisam’ın müşterilerine sunmuş olduğu yüzük modelleri yalnızca desenli modellerle sınırlı kalmazken, renkli yüzük modelleri de en çok ilgi gören modeller arasında yer almaktadır. Renkli yüzük modelleri genellikle çiftli alyans olarak tasarlanırken, bu modeldeki yüzükler altın rengi ile dikkat çekmektedir. Ayrıca tek taşın önünde pembe, beyaz, mor gibi farklı renklerde taşlarla süslemeler de yer almaktadır.

Sevdiğiniz insanlara verebileceğiniz, evlilik teklifi, söz ve nişan gibi en özel anlarınızı taçlandıracağınız bir yüzük olarak değerlendirilebilen bu renkli yüzük modelleri, Hedisam garantisi ile sunulmaktadır.

Diğer Hediyelik Yüzük Modellerimizi Gördünüz Mü?

Hedisam, pek çok kategoride yüzlerce ürün ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunarken, yüzük kategorisinde de her yaşa, her zevke ve her bütçeye hitap edecek hediyelik yüzük modelleri de bulundurmaktadır. Kadın ve erkek fark etmeksizin sevdiklerinizi mutlu edebilmek adına yüzlerce birbirinden şık, güzel ve hatta otantik yüzük modellerini Hedisam bünyesinde bulabilmeniz mümkündür.

Bu yüzüklere bir örnek göstermek gerekirse; pırlantaları aratmayan damla modeldeki tek taş yüzük, her kadının kalbini fethedecek nitelikte bir modeldir. Dolayısıyla ideal bir hediyelik yüzük olan bu model, oldukça makul fiyatlarla alıcılarına sunulabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.