Blog

Kusursuz Gelin Makyajında Önemli Detaylar!

kusursuz gelin makyajinda onemli detaylar1

Kadınlar hayatlarının her hemen harika olmaya çalışırlar. Bilhassa özel gecelerde bütün herkesi kendilerine hayran bırakmak isterler. Bu özel gecelerden en önemlisi de bizzat düğünleridir. Düğünde mükemmel görünmek amaçlı yalnızca seçtikleri gelinlik yeteri civarı değildir. Gelinlik düğün makyajlarının da gerçek ve mükemmel olması gerekir. Peki hayatınızın bu en önemli gününde ne türlü mükemmel ve muhteşem görünebilirsiniz?

Kusursuz Gelin Makyajında Önemli Detaylar!

kusursuz gelin makyajinda onemli detaylarİşte bu özel zaman amaçlı mükemmel gelin makyajı önerileri! Öncelikle gelin adayları mübalağalı makyajdan kaçınmalıdırlar. Sade tek makyaj her süre ek olarak harika ve etkilidir. Mükemmel makyajın önemli şartlarından biri de mükemmel cilttir. Bu yüzden yapılacak pudra ve fondöten tek sürü önemlidir. Cilt rengine uyumlu fondöten ve pudra seçilmelidir. Sürülen fondötenin tabaka şeklinde olmamasına dikkat edilmelidir.

Kusursuz gelin makyajının tamamlayıcılarından oluşan göz makyajı da gelinlerin farklı olması için öneme sahiptir. Tek renk koyu far haricinde her çeşit far tercih edebilir. Far olarak siyah ve suya sağlam rimel seçilmelidir. Kirpikleri ek olarak uzunca ve gözleri ek olarak büyük göstermek amaçlı kirpikler kirpik aparatıyla kıvrılmalıdır. Kaşlar da tespit edecek oranda belirginleştirilmelidir.

Göz makyajını tamamladıktan ek olarak sonra mükemmel gelin makyajınızı allıkla aynı ritimde devam edebilirsiniz. Şeftali tonlarında allık tercih ederek elmacık kemiklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Güzel tek görünüm amaçlı yanaklardan yukarıya, saç diplerine gerçek allık sürülmelidir. Makyajın nihai adımı ruj seçimidir. Alıcı dudaklara elde etmek amaçlı pembe ve erik kurusu renkleri seçilmelidir. Bundan ek olarak sonra da dudak kalemiyle dudaklar belirginleştirilmelidir.

Özellikle doğallığı tek sürü seven ve çok makyaja alışkın olmayanlar amaçlı Güzelliğinizi ön tasarıya çıkaran, abartıdan uzak natürel makyaj uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Bol Protez Kirpik desteği ile natürel bronz tonlarda göz makyajı ve nüde dudaklar hayat genelinde stil esasen . Siz de bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Yalnızca minik tek öneri ; Fotoğraf çekimlerinde ve akşam düğüne hazırlanırken ruj renginizi değiştirebilir ve ya tek tık ek olarak koyultabilirsiniz. Fotoğraflar flaşları ek olarak tam olarak renkleri sever ek olarak güzel görünürsünüz, gece kır düğünlerinde ya da açık meydanda olsun farklılık etmez ; yüzününüz ek olarak bariz olması amaçlı de bu şart ! Unutmayın Sakın