Blog

Likid Ayakkabı Boyası Nedir?

Likid Ayakkabi Boyasi Nedir

Günümüzde aldığımız ayakkabıların çabucak yıpranmasından ve kirli gözükmesinden sıklıkla şikâyet ederiz. Hem çevresel etkenlerden dolayı hem de kişisel bakımı gerçekleştirilmeyen ayakkabıların bu kadar çabuk eskimesi bu durumda pekâlâ normal bir durum olarak gözüküyor. Peki, ayakkabılarımızın eskimesini ve yıpranmasını önlemek için ne yapmalıyız?

İşte tam da bu noktada yapabileceklerimiz oldukça basit, örnek vermek gerekirse siyah bir ayakkabıya sahipsiniz ve ayakkabınız oldukça kirli gözüküyor. Bu durumda yapılacak ilk işlem siyah likid ayakkabı boyası alarak ayakkabınızı güzelce boyamak ve cilasını gerçekleştirmektir.

Likid Ayakkabı Boyası Nedir?

  • Siyah likid ayakkabı boyası, ayakkabılarınızın uzun süreli kullanımda almış olduğu hasarları düzeltebilir ve ayakkabınızın eskisi gibi gözükmesini sağlayabilir. Ayrıca kalıcı ayakkabı boyası kullanarak da ayakkabılarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.
  • Siyah likit ayakkabı boyası, genel olarak içeriğinde bulunan doğal balmumu sayesinde deri ayakkabıların nefes almasını sağlayarak ayakkabınızın canlanmasını sağlar ve bakımını gerçekleştirir.
  • Ayakkabılarınıza sağladığı canlılık ve kendinden parlama özelliği ile ayakkabınızın daima yeni gibi görünmesini sağlar.
  • İçeriğinin su bazlı olması sebebi ile insan sağlığını tehdit etmez yâda doğal çevreye zarar vermez.

Likid Ayakkabı Boyası Nasıl Kullanılır?

  • İlk olarak ayakkabınızın üzerinde varsa eğer kirleri, tozu ve toprağı temizleyin.
  • Daha sonra ayakkabılarınızın temiz ve kuru olduğundan emin olduğunuzda bir sünger vasıtası ile siyah likit ayakkabı boyası ürününü, ayakkabınıza ince ve tek kat olarak sürün.
  • Bu işlemi bitirdikten sonra ürünün kurumasını bekleyin ve ayakkabınızda ki farkı ve yenilenmeyi görün.
  • Ayakkabınızı böylesine yenileyen ve ilk gün ki parlaklığına kavuşturan likit ayakkabı boyası fiyatları 10 TL ile 30 TL arasında farklılıklar göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.