Blog

Makyaj ile Yüz Hatlarınızı Güzelleştirin!

Makyaj ile Yüz Hatlarınızı Güzelleştirin

Makyaj ile Yüz Hatlarınızı Güzelleştirin

Artık kadınlar makyaj ile yüz hatlarını güzelleştirerek daha çekici ve istenilen yüz hatlarına sahip bir görünüm elde edebiliyorlar. Kontürleme sanatı ile makyaj da son derece çekici ve doğal bir görünüm elde etmeniz mümkündür. Özellikle yüzünüz de hoşunuza gitmeyen ve değiştirmek istediğiniz kısımlar var ise inceltme ya da kalınlaştırma uygulayabilirsiniz.

Yanakları Makyajla İnceltme

makyaj ile yuz hatlarinizi guzellestirinMakyaj yaparak yanakları inceltmek isteyenler için özellikle yanaklar da uygulayabileceğiniz allık ve bronzerla yapılan yanak inceltme uygulamaları genel olarak dudaklardan şakaklara doğru kahverengi ya da allık ile uygulanan çizgi şeklinde çekilen ama allık fırçası ile dağıtılan yanakları inceltme işlemleri dikkat çekmektedir.

Yanakları koyu tonlar da allık ile yatay ya da verevli bir şekilde inceltici uygulanabilmektedir. Yanakların her şekilde daha ince göründüğü bu işlemler topluluğunda siz de yanaklarınızı allık ile incelterek şık görünümler şeklinde karşınıza çıkmaktadır.

Göz Kapağı Kaldırma Makyajı

Makyajınız da göz kapağınızı daha gergin ve kalkık göstermek için siz de yanaklarınızı daha far ile daha hoş bir görünüm de gösterebilirsiniz. Koyu tonlarda ve özellikle gri, kahverengi, mor, bordo, koyu mavi gibi renkler de farları göz kapağının altından kaşlara doğru dış kenarda dumanlı göz makyajı uygulayarak gözlerinizi daha çekik ve kalkık gösterebilirsiniz. Ayrıca eyeliner uygulamaları da göz kapağı daha kalkık görünmesini sağlayan bir uygulamadır.