Blog

Makyajınızın Akmaması Doğru ve Kaliteli Fondötene Bağlı!

Makyajinizin akmamasi dogru ve kaliteli fondotene bagli

Göz Kamaştıran Makyajlar İçin İpuçları

Makyaj uzmanları, günlük makyajda günü yakalamak ve her zaman bakımlı görünmek için dikkat edilmesi gereken bazı tavsiyelerde bulunuyor. İşte kusursuz bir makyaj için dikkat edilmesi gereken önemli noktalar…

Makyajınızın Akmaması Doğru ve Kaliteli Fondötene Bağlı!

makyajinizin akmamasi dogru ve kaliteli fondotene bagli 1Allık ya da pudra sürmek için sadece onların ambalajlarından çıkan minik fırçaları kullanıyorsanız, bu makyajınızı hiçbir zaman “tam kapasite” yapamadığınız anlamına gelir. İşte o nedenle makyözlerin önerisi, çantanızda mutlaka büyük boy, profesyonel bir fırça bulundurmanız ve onu sık sık kullanmanız. Farkı fark edeceksiniz!

Bronzlaşma; bu her zaman işe yarar. Pırıltılı ve kaliteli otobronzanları kullanmayı tercih etmelisiniz.

Dudak Makyajında Kıyafetinizi Dikkate Almalısınız!

Dudaklarınız renklerle ortaya çıkmalı. Ancak dudak makyajınızı kıyafet seçimizi dikkate alarak yapmalısınız.

Temiz bir cilt üzerine uygulanmış şeker pembesi ya da turuncu bir allık, yüzünüze aniden gülümsediğiniz kadar ki güzel bir hava verir. Ancak allık seçimlerinde ten renginizi mutlaka dikkate almalısınız. Eğer koyu bir tene sahipseniz koyu renkte allıklar tercih etmelisiniz. Ancak açık renk tene sahipseniz şeftali, pembe tonlarında allıklar seçmelisiniz.

Cool Bir Görüntü mü İstiyorsunuz?

Cool bir görüntü istiyorsanız, göz kapaklarınızı boyamadan önce fildişi renginde far sürün. Çok daha etkileyici bir bakışa sahip olduğunuzu hemen göreceksiniz. Dudaklarınızı da çilek renkli bir gloss sürmeyi ihmal etmeyin.

Gün içinde renkli bir göz kalemiyle ister göz kapaklarınızı, isterseniz kirpiklerinizi renklendirin. Bunun için göz üstüne ve göz altına kalem çekin. Canlı gözler için mavi turkuvaz ve derin bakışlar için göl yeşili renkleri ideal. Siyah bir maskara ve kırmızı bir parlatıcıyla harika bir uyum mümkün. Yılın trendlerine uygun olan sıcak hatlı çizgiler kullanın.