591 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Mutfak Gereçleri

Evlerimizin neredeyse en çok vakit geçirdiğimiz yerleri olan mutfaklar, pek çok farklı mutfak gerecini barındırmaktadır. Ayrıca yenilikçi tasarımlar ile de yeni birçok faklı ürünün üretimi gerçekleştirilmektedir. Mutfak gereçlerinin birçoğu hayatımızı kolaylaştırmaya yönelik olarak üretilmektedir. Woomod sizler için en iyi mutfak malzemeleri seçimini yaparak satışa sunmaktadır. Mutfakta pişirmek, sunmak veya saklamak için pek çok farklı mutfak gereçlerine ihtiyaç vardır. Bu gereçler farklı alanlarda ve farklı amaçlara uygun olarak kullanıldığında hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

Mutfak eşyaları, farklı şekillerde gruplandırılmaktadır. Bu mutfak gereçleri, olmazsa olmaz pişirme setleri şeklinde olacabilecekken aynı zamanda küçük mutfak aksesuarları da olabilmektedir. Mutfak gereçleri denince aklımıza her ne kadar tencereler, tavalar ve diğer pişirme malzemeleri gelse bile bunlar dışında birçok farklı gerece ihtiyacımız bulunmaktadır. Mutfak gereçleri seti halinde satılan setlerin içinde, birçok farklı alanda kullanabileceğiniz mutfak eşyaları yer almaktadır. Bu gereçlerin set halinde alınması, hem daha hesaplı olacaktır hem de birden fazla ihtiyaca yönelik gereçlerin bir arada alınmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu ürünlerin set halinde olması, tek tasarım altında toplandığı için takım olarak çok daha şık bir görünüm sağlayacaktır.

Ayrıca yeni evlenecek veya evlenmeyi planlayanlar için Woomod birçok farklı seçenekte çeyiz seti satışı da gerçekleştirmektedir. Çeyizlerde mutlaka bulunması gereken mutfak setleri, Woomod’da çok farklı seçenekler ve fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Çeyiz için mutfak alışverişi yapmak isteyen kişilerin, Woomod.com internet sitesini ziyaret ederek birbirinden farklı çeyizlik ürünleri incelemesi tavsiye edilmektedir. Ayrıca birbirinden çeşitli ürünlerin yanı sıra en uygun çeyiz mutfak seti seçeneklerine de Woomod’dan ulaşabilirsiniz. Mutfak malzemeleri satın alma planı olan herkes, Woomod.com internet sitesini ziyaret ederek en uygun fiyatlar ile onlarca seçeneğe ulaşabilir. Mutfak alanında kullanabileceğiniz farklı ürünlere ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda farklı tasarımlara sahip ürünler arasından zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri Woomod’dan satın alabilirsiniz.

Woomod, sizlere en iyi mutfak gereçleri seçeneklerini sunmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda en iyi malzemelerden imal edilmiş mutfak eşyalarını internet sitesinde bulabilirsiniz. Woomod.com internet sitesinden satın alabileceğiniz tüm mutfak gereçleri, en kaliteli malzemelerden imal edilmiştir. Ayrıca, ucuz mutfak eşyaları kapıda ödeme fırsatı ile de sizlere sunulmaktadır. Mutfak gereçleri satın alma planı olan herkes için Woomod, en uygun ve en kaliteli seçeneklerin bulunduğu bir internet sitesidir. Piyasada bulunan birçok üründen çok daha uygun fiyatlara bulabileceğiniz bu ürünler, tarafınıza en güvenilir şekilde ulaştırılmaktadır.

Woomod.com’dan vereceğiniz mutfak gereçleri siparişlerinizde, sepetinize eklediğiniz ürünlerinizin ödemesini dilediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hem kart ile hem de kapıda ödeme seçenekleri ile satış mevcuttur. Seçtiğiniz ürünler kırılma tehlikesi olması dolayısı ile en titiz şekilde paketlenmiş olarak sizlere gönderilmektedir. Hiçbir zarar görmeden ve en güvenilir şekilde sizlere ulaştırılan ürünlerinize dair herhangi bir olumsuzlukta çözüm odaklı fikirler sunarak sorunlar ortadan kaldırılmaktadır.

Baharatlık

Baharatlık olarak imal edilen ürünler, birbirinden hoş kokulu baharatların mutfakta düzenli bir şekilde bozulmadan saklanmasını sağlamaktadır. Woomod.com internet adresinden farklı seçenekteki baharatlık ürünlerini inceleyerek satın alabilirsiniz. Bu sayede baharatlarınızın kokuları birbirine karışmadan saklanmış olur. Ayrıca tasarım şekilleri ile de mutfağınıza güzellik katacak olan bu ürünler kaliteli malzemelerden imal edilmiştir.

Bardak

Sofranıza şıklık katan bardaklar, farklı seçenekler ve kullanımlara uygun olarak Woomod’dan satın alabilirsiniz. Woomod sizler için farklı tasarımlarda bardak satışı yapmaktadır. Su bardakları, çay bardakları ve meşrubat bardakları seçenekleri sunmaktadır. En uygun fiyatlar ile yüksek kalitede satın alabileceğiniz bu bardak ürünleri için Woomod.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bıçak

Woomod farklı kullanımlara göre kesme bıçakları veya sunum bıçakları seçenekleri ile sizlere en iyi kalitede bıçak satışını yapmaktadır. Bıçak tercihinde en önemli detay kesici özelliklerinin iyi olmasıdır. Aksi halde kesmeyen bir bıçak eziyet haline dönüşebilir. Karama yapmayan ve iyi kalitede kesim özelliğine sahip bu bıçakları Woomod’dan satın alabilirsiniz.

Blender&Blender Seti

Mutfakların olmazsa olması blender&blender seti, hazırlayacağınız birçok farklı yemek için kurtarıcı bir ürün niteliğindedir. Woomod, iyi bir karıştırıcı özelliğe sahip ve keskin bıçakları olan blender&blender seti seçeneklerini sizlere en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. İster çorbalarda, ister pürelerde isterseniz pasta harçlarını karıştırabileceğiniz bu setleri Woomod’dan satın alabilirsiniz.

Çatal Bıçak Kaşık Seti

Çatal bıçak kaşık seti hem günlük ihtiyaçlara yönelik hem de misafir sunumları için oldukça önemli parçalardır. Bu gereçleri set halinde almak, hepsinin tasarımı aynı olacağından şık bir görüntü oluşturacaktır. Woomod’dan ister kullanım için isterseniz çeyizlik olarak çatal bıçak kaşık seti satın alabilirsiniz.

Çaydanlık

Çay tutkunları için vazgeçilmez mutfak gereçlerinden biri olan çaydanlıklar, farklı boyutlarda tasarımlarda imal edilebilmektedir. Woomod farklı çaydanlık seçenekleri ile sizlere en iyi kalitede, kararma yapmayan ve kireçlenmeyen çelik çaydanlık seçenekleri sunmaktadır.

Ekmek Kutusu ve Sepetleri

Ekmek kutusu ve sepetleri, mutfağı hem şık göstermekte hem de ekmeklerinizin taze kalmasını sağlamaktadır. Ayrıca sofralarınızda bir düzen oluşturmak için de ekmek kutusu ve sepetleri tercih edilebilmektedir. Hasır malzemelerden imal edilebilen bu ürünleri Woomod’dan çok uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Fırın Kek Kalıbı

Woomod’dan farklı tasarımlara sahip fırın kek kalıbı satın alabilirsiniz. İster güveç kaplar ile yemek ve tatlılar yapın isterseniz granit kek kalıpları ile mis kokulu kekler yapın. Hepsi için Woomod.com’u ziyaret edebilir, fırın kek kalıbı ürünlerine en uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Kaseler

Woomod.com internet sitesinde birinci kalitede toprak güveç kaseler sipariş verebilirsiniz. Bu kaseler hem yemekleriniz hem de tatlılarınız için uygundur. Herhangi bir çatlama veya koku yapmaz özelliktedir. Tamamen sağlıklı bir şekilde imal edilmiş bu ürünleri Woomod’dan en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Kaşık

Woomod farklı kaşık seçenekleri ile sizlere en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Standlı kaşık seti ile mutfağınızda şıklık yaratabilirsiniz. Ayrıca çay kaşığı ve bal kaşığı seçenekleri de mevcuttur. Metal kaşıklar herhangi bir kararma yapmamaktadır. Bal kaşıkları ise tamamen doğal malzemeden üretilmiş olup balın içeriğine zarar vermemektedir.

Kavanoz&Saklama Kabı

Woomod mutfakta işlerinizi kolaylaştıran ve gıdaların bozulmalarını engelleyen kavanoz ve saklama kabı seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Cam malzemeden imal edilen bu kavanoz ve saklama kabı çeşitleri en iyi kalitede ve en uygun fiyatlardadır.

Kıracaklar

Metal malzemeden imal edilmiş kıracaklar, oldukça kaliteli ve uzun zaman kullanıma uygundur. Hem fındık hem de ceviz kırmak için kullanabileceğiniz kıracaklar, Woomod’da en uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Malzeme kalitesi yüksek olan bu ürün için Woomod.com internet adresinden sipariş verebilirsiniz.

Mutfak Masaları

Woomod, farklı kullanımlar için tercih edilebilecek mutfak masaları satışı da yapmaktadır. Ahşap malzemeden imal edilmiş, dayanıklı ve uzun zaman kullanıma imkan sağlayacak yer sofraları, farklı ebatlardadır. Woomod.com internet adresinden mutfak masaları siparişlerinizi en uygun fiyatlar ile verebilirsiniz.

Pratik Mutfak Gereçleri

Woomod, pratik mutfak gereçleri kategorisinde sizler için oldukça çeşitli birçok ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerin kimi şekil verici, kimi saklama kabı, kimi ise kesici olarak kullanılabilmektedir. Çırpıcılar, soyacaklar, oklavalar ve silikon strech kapakları en uygun fiyatlar ile alabilirsiniz. Ayrıca, silikon fırın tutacakları, tezgah üstü düzenleyiciler, buharda sebze pişirici gibi pratik mutfak gereçleri de Woomod’da şatışı olan ürünlerdir.

Rende

Woomod, birinci kalitede imal edilmiş metal rende satışı da gerçekleştirmektedir. Bu rendeler, farklı fonksiyonlarda kesme özellikleri bulunan ürünlerdir. Birçok farklı renk ile sizlere sunulan bu rende seçenekleri arasından dilediğinizi Woomod’dan satın alabilirsiniz.

Sebzelik

Sebzelik hem sebzelerinizin bozulmaması ve kuru kalması, hem de mutfağın düzeninin sağlanması açısından önemli bir mutfak gerecidir. Woomod, farklı sebzelik seçeneklerine ulaşabilme imkanı sunmaktadır. Kaliteli malzemeden imal edilmiş bu ürünlere en uygun fiyatlar ile Woomod.com internet sitesinden sahip olabilirsiniz.

Servis Sunum Ürünleri

Sevis sunum ürünleri, hem sizin hem de sevdikleriniz için sofralarınızı daha şık gösterecek ürünlerdir. Sofra düzenlemesinde kullanılan bu ürünler Woomod’da farklı seçenekler ile en uygun fiyatlara satılmaktadır. 7 parçalı gold incili gondolu kendinize veya sevdiklerinize hediye olarak Woomod’dan satın alabilirsiniz. Ayrıca, sofra altı ahşap, servis sunum ürünleri de bulunmaktadır.

Su Isıtıcı Kettle

Su ısıtı kettle ürünleri mutfakta en yardımcı elemanlardır. Bu ürünler zamandan kazanç sağlarken işlerimizi daha kolay bir şekilde halletmemize yardımcı olmaktadır. Woomod su ısıtıcı kettle seçeneklerini sizlere en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

Süzgeç

Woomod, yüksek kalitede metal süzgeç seçeneklerini en uygun fiyatlar ile satmaktadır. Haşlanmış veya yıkanması gereken yiyecekleri süzmek için kutllanabileceğiniz farklı boyutlarda metal süzgeç setleri mevcuttur. Ayrıca demlik içi süzgeçler de çay severler için olmazsa olmazdır. Bu ürünleri de en iyi kalitede en iyi fiyatlar ile Woomod’dan satın alabilirsiniz.

Tava&Tava Seti

Tava&tava seti mutfak pişirme araçlarının en gereklileridir. Woomod farklı özellikte tava&tava seti seçenekleri ile sizlere en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Woomod.com internet adresinde, döküm krep tavası, farklı renk ve boyutlarda granit tavalar bulmanız mümkündür. Ayrıca granit kapaklı balık tavası ve kapaklı yumurta sahanlarını da Woomod’dan satın alabilirsiniz.

Tepsi

Woomod, hem kullanım amaçlı hem de dekoratif olarak kullanacağınız birçok farklı tepsi seçeneğini sizlere sunmaktadır. Altın ve gümüş renklerde dekor tepsiler, çay tepsileri ve daha birçok farklı sunum tepsisini Woomod.com internet sitesinden en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Gümüş ve aynalı tepsi seçenekleri de Woomod’da mevcuttur.

Yemek Takımı

Woomod.com internet adresinden en uygun fiyatlı yemek takımı modellerine ulaşabilirsiniz. İster günlük kullanımızın için isterseniz çeyizlik yemek takımı modelleri mevcuttur. Farklı renk ve model seçenekleri ile bu yemek takımları oldukça şık ve misafir kullanımı için de uygundur. En iyi kalitede imal edilmiş bu yemek takımları genellikle 6 kişilik 24 parça şeklindedir.

Ahşap Mutfak Gereçleri

Ahşap mutfak gereçleri, doğal yapıları ve sağlıklı oluşları ile son zamanlarda en sık tercih edilen mutfak gereçleri arasındadır. Woomod, ağaç kaşık, ahşap kesme tahtası, merdane oklava gibi birçok farklı ahşap ürün satışı yapmaktadır. Ayrıca elek, havan, yufka sofrası gibi ürünleri de en iyi kalitede ve en uygun fiyatlar ile Woomod’dan satın alabilirsiniz.

Çay Kahve Takımı

Çay ve kahve tutkunları için çay kahve takımı olmazsa olmaz bir mutfak gerecidir. Woomod internet adresinde yer alan çay kahve takımı modelleri çok farklı seçenekler sunmaktadır. Oldukça şık olan bu ürünleri hem kendinize hem de hediye olarak sevdikleriniz için Woomod’dan satın alabilirsiniz. Gümüş telkari kahve takımları, kutulu hediyelik takımlar, farklı renklerde çay bardağı setleri gibi ürünler mevcuttur.

İkramlık

İkramlık, çerez, şeker, lokum gibi ürünlerin servisi için kullanılan mutfak gereçleridir. Bu ürünleri misafirlerinize sunumlarınızda şık bir görüntü yaratmak için kullanabilirsiniz. Woomod, biribirnden şık ikramlık ürünleri sizlere sunmaktadır. Gümüş veya altın renk seçenekleri ile farklı boyutlarda birçok ikramlığı Woomod’dan satın alabillirsiniz.

Meyvelik

Woomod mutfağınıza farklı bir hava katacak meyvelik seçeneklerini, en iyi kalite ve en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktadır. Gümüş, aynalı veya altın varaklı meyvelik seçeneklerini sevdiklerinize hediye olarak da alabilirsiniz. Farklı renk, boyut ve tasarımlara sahip bu meyvelikler için Woomod.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şekerlik

Woomod’da yer alan şekerlik seçeneklerini, meyvelikler ile takım haline getirebilir ve oldukça şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Farklı renk ve boyutlardaki şekerlik seçeneklerini de ayrıca sevdiklerinize hediye olarak da Woomod’dan satın alabilirsiniz.

Peçetelik Havluluk

Woomod.com internet sitesinde yer alan peçetelik havluluk seçenekleri, davet sofralarınız için oldukça kullanışlı ve şık tasarımlara sahiptir. Gümüş ve altın renklerde olan bu peçetelik havluluk ürünlerini Woomod’dan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler de şekerlik ve meyvelik seçenekleri ile takım oluşturulabilecek, aynı tarzda ürünlerdir.

Mutfak Ürünleri

Çeşitli baharatlıklar mutfak gereçleri kategorisinde yer alan ilk ürünlerdir. Üçlü ve dörtlü modelleri bulunan baharatlıkların kristal ile süslenmiş versiyonları da alışveriş listelerinde yer almaktadır. Kapakları plastik ve kendisi metal alaşımdan imal edilmiş baharatlıklar da mutfak gereçleri kategorisinde yer alıp yeni sahiplerini bekleyen ürünler arasında gösterilmekte. Baharatlıklar kategorisine tıklayan ziyaretçiler çeşitli tuzluk ürünlerini de burada inceleyip mutfak ürünleri kategorisinden sahipleri olabilmektedir.

Tuzluk ürünlerinde salkım seçeneği de mevcuttur. Mutfak ürünleri kategorisinde yer alan bir diğer ürünleri ise bardaklar oluşturmaktadır. Ucuz mutfak eşyaları kısmında hizmet veren ve ürün seçenekleri bulunan bardaklar 6’lı paketler halinde satışa çıkarılmaktadır. Mırra türü çay içmek isteyen kişilere özel üretilmiş ve küçük tadımlık seçenekleri bulunan son derece dekoratif bardaklar bulunmaktadır. Bununla birlikte bahar ve yaz aylarında sıklıkla tüketilen limonatalara özel bardaklar da bu ürün seçkisinde yer almakta. Tamamen doğal taşlardan imal edilmiş ve hem mutfaklarda hem de salonlarda dekoratif bir ayrıcalık imkanı sunan özel bardaklar da alınıp uzun ömürlü olarak kullanılabilecek ucuz mutfak eşyaları klasmanında bulunmaktadır.

Çay servislerinin vazgeçilmez bir parçası olan çay servis takımları da gümüş seçenekleri ile alıcılarını beklemektedir. Mutfak gereçleri online alışveriş avantajları ile çok daha indirimli fiyata alınabilen bu ürünler her cebe ve bütçeye uygun fiyat listeleri ile birlikte sunulmaktadır. Eskitme ve taş motifleriyle ile dış yüzeyleri fark yaratan çay bardağı takımları da özel misafir ağırlanan akşamlarda ortaya çıkarılacak özel ürünler arasında yer almaktadır. Altın sarısına boyanmış çay bardakları da mutfak gereçleri online alışveriş seçenekleri ile birlikte satın alınabilecek ekonomik ürünler olarak görülmekte ve lanse edilmektedir.

Çay ve Kahve Takımları

Gümüş taşlarla özel üretim olarak halka sunulan çay takımı gümüş olan versiyonlarıyla parlak ve simli kullanımların önünü açmaktadır. Siparişi verildiği takdirde özel ambalajları ile kullanıcılara iletilen kahve takımı ürünleri de her türlü zevke ve dekoratif zarafete uyum sağlayan ölçeklerde satışa sunulmaktadır. At dekorlar ile bezenmiş ve kişiye özel zevklere uygun halde üretilmiş olan kahve takımı ürünleri kulplu ve kulpsuz olarak ikiye ayrılmaktadır. Kristal taşlı kahve setlerine ek ve alternatif olarak geliştirilen eskitme gümüş modeller de ek seçenekler arasında yer almaktadır. Camlı kare tepsiler ve taşlı altın çay setleri de ayrı bir çay takımı olarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Ahşap Mutfak Gereçleri

Tamamen ahşap olan malzemelerden üretilmiş tepsi ahşap mutfak gereçleri kategorisinde ayrı bir reyonda yer almaktadır. Bıçaklık ve spatula gibi her mutfakta kullanılan gereçlere ek olarak tepsi ahşap mutfak gereçleri de hanım müşterilerin mutfak ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ekmek kesme tahtaları 30’a 20 ebatları ile ahşabın zarifliğini ve sağlıklı kullanım modellerini kullanıcılara sunmaktadır. Fırıncı merdaneleri ve sırt kaşıma gereçleri de ahşap ürünler içerisinde mevcuttur.