Blog

Rahat Ve Belinize Uygun Korseler Hedisam’da!

Hediye olarak tercih edilecek seçeneklerden biri de korse ve iç çamaşırlarıdır. Kaliteli ve kullanışlı olan bu ürünler ile hediye olarak kullanışlı tercihler yapabilirsiniz.

Çorap Modelleri

Kadınlar için çorap çok önemlidir. Özellikle süreçli kaçan çorapları ile başı dertte olan kadınlar mutlaka yanlarında yedek taşırlar. Orta kalınlıkta diz altı, diz üstü, farklı tonlarda seçenekler bulabilirsiniz. 12 ya da 24 adet olarak satın alınabilecek olan ürün seçenekleri bu şekilde çok daha ekonomik olacaktır. Siyah, ten rengi, pantolon çorapları gibi farklı renklerde ve boylarda ürünler sunuluyor. Burunsuz soket çoraplarda kadınlar için yer almakta ve beyler için garson tip çoraplar 12’li olarak ekonomik fiyatlarda bu kategoride yer alıyor.

Çamaşır Seçenekleri

rahat ve belinize uygun korseler hedisamda 1Erkekler için 6’lı paket olarak ekonomik özelliklerde satın alınabilecek olan modeller yüzde yüz pamuk olmakta ve kaliteli kullanımlarda sunulmaktadır. Bisiklet yaka fanila tarzında modellerde tercih edebilir; erkek çocuklara özel 12’li külot, bayanlar için kısa ve uzun tayt, beyler için boxer ve paçalı modellerde bu kategoride yer alıyor.

Korse Modelleri

Bel fıtığı ve ağrıları olanlar için kullanımı uygun olan korseler rahatlık sunmaktadır. 380 cm standart ölçülerde eyer alan bu modellerin cırt cırtlı kullanımları da bulunuyor. S, M, L, XL, XLL bedenlerde modeller bulunuyor. Travmatik durumlar, siyatik, romatizma gibi sorunlara karşı yün bel korse kullanılabilir. Kan akışını hızlandıran bu modeller ısı artışı sağlamakta ve ağrıların bu şekilde azalmasını sağlamaktadır. Esnek angoret yün kumaş kullanılan modeller yüksek kalitelidir. Deve tüyü farklı bir model ise bel ağrıları rahatsızlıkları olanlar için çok idealdir. Beli sıcak tutan ürün ağrıların bu şekilde hafiflemesini sağlar.

Terlik, Valiz ve Dizlik Seçenekleri

Islak zeminlerde kullanılabilecek plaj terlikleri kullanışlı bir seçim olabilir. Suda kullanıma uygun olan sandalet tarzı terlik ise ayak anatomisine uygun olarak üretilmektedir. Normal kalıplarda rahatlık sağlayan bu modelleri seçerken ayak numaranıza göre alınması önemlidir. Banyolarda ya da balkonlarda kullanmak üzere de kaliteli terlik modelleri kategori içerisinde yer alıyor. Valiz seçimleri yaparken tekerlekli modeller her zaman avantaj sağlar. Plastik sert bir kapağı bulunan bavullar, geniş iç hacmi, eşyalarınızın güvenliği için dahili şifreli kilit sistemine sahiptir. İki taraflı olarak eşyalarınızı koyabileceğiniz modellerde fermuarlı orta cepler yer alıyor. Diz ağrılarınıza karşı da deve tüyü dizlikler fayda sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.