Blog

Rengarenk Bir Makyaj Stili: Simli Kaş Modası!

rengarenk bir makyaj stili simli kas modasi 1

Çoğu kadının ortak bir şikayeti vardır. Bu da kaşlarının hem seyrek hem de biçimsiz olmasıdır. Ancak biçimli bir kaşa sahip olunsa bile eğer saç rengi değişiyorsa kaşların renginin de değişmesi gerekiyor. Aksi durumda çok da güzel olmayan görüntüler oluşuyor. Bu sorunu çözmek günümüz şartlarında hiçte zor değil. Birkaç kalemi ya da kaş veya saç boyasıyla kaş rengini değiştirmek sadece birkaç dakikalık işlem.

Rengarenk Bir Makyaj Stili: Simli Kaş Modası

rengarenk bir makyaj stili simli kas modasi 2rengarenk bir makyaj stili simli kas modasiBelirgin kaşlar ifadeyi oldukça değiştirmektedir ve iyi bir makyajın en önemli noktalarından biridir. Güzellik standartlarını yıkıp geçen trendlere her gün bir yenisi eklenirken parıltı biz kadınlar için her zaman vazgeçilmez olmuştur. Son günlerin trendi simli kaşlar bu durumun en yeni örneklerinden.

Şüphesizki sim şimdiye kadar dikkat çekmek isteyen kadınlar tarafından birçok alanda kullanıldı ve her hali dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Özellikle gece makyajı için kullanılan simli farlar gözleri ön plana çıkarmak için kurtarıcımız oldu. Bu sene simli koltuk altı boyaları ve ikiye ayrılmış saçların ortasına dökülen sim, ışıltıdan vazgeçemeyen kadınların tercihleri arasında. Şimdilerde ise simli makyaj ürünlerinin bize sunduğu ışıltılı güzelliğe bir yenisi daha eklendi; simli kaş modası.

Renkli boyalarla kaşlar boyandıktan sonra yine istenilen renkte uygulanan sim ile oldukça dikkat çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bunun için farklı pek çok simli likit kozmetik ürünlerini kullanılabilir. Çift taraflı kullanım imkanı sunan çeşitleri de mevcut olan bu ürünler kaşlarınızı önce boyayıp sonrada sim ile ışıltı kazandırmanızı sağlamaktadır.

Pastel renklerin tercih edildiği kış aylarında bebe mavisi saçlarınızı bebe mavisi kaşlar ile tamamlayıp kaşlarınıza uyguladığınız sim ile mükemmel bir görüntüye sahip olup tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Parıltıdan vazgeçememesine rağmen abartılı bir görünüme sahip olmak istemeyenler için ise kaşları boyamadan sadece sim uygulamak gibi bir alternatif de mevcut.

Her ne kadar cesaret gerektiren bir uygulama olsa da şimdiden yurt dışında oldukça revaçta ve erkekler tarafından bile ilgi görmekte. Üzerlerine sim bulaşmasından şikayetçi olan ve sime her zaman mesafeli duran erkeklerin bu trende uyması da oldukça şaşırtıcıdır. Işıltılı ve iddialı bir görünüm fırsatı sunan bu trend cesur kadınların tercihleri arasında şimdiden yerini almış bulunmakta. Sizler de bu yeni trend ile özel gecelerinize hem renk hem de ışıltı katabilirsiniz.