Blog

Seksi ve Dolgun Dudaklar İçin Ombre Şart!

Seksi ve dolgun dudaklar icin ombre sart

2019 yılında makyaj dünyasına farklı bir giriş yapan ombre dudaklar görün herkesi adeta kasıp kavuruyor.

Seksi ve Dolgun Dudaklar İçin Ombre Şart

Makyaja dair yenilikleri en yakından sizler için takip ediyoruz. Bilindik makyaj uygulamaları gün geçtikçe geride kalıyor yerine yepyeni ve çok ama çok renkli uygulamalar ortaya çıkıyor. Dudakları daha anlamlı ve renkli bir dünyaya geçiş yapıyor. 2019 yılında makyaj dünyasına farklı bir giriş yapan ombre dudaklar görün herkesi adeta kasıp kavuruyor.

Bir dudakta birden fazla ruj olur mu demeyin! Ombre dudak modası ile bu gerçekten mümkün… Gökkuşağını andıran renkli ve ışıltılı dudaklar daha seksi ve dolgun bir görüntü oluşturuyor.

Kırmızılar… Turuncular… Bordolar… Pembeler… Tüm bu renkler sadece tek bir dudağın üzerinde hep birlikte özel bir duruş sergilemekteler.

Dudaklarda ombre modası çılgınlığı tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle marjinal takılmak isteyen yeni nesil tarafından oldukça benimsendi ve yoğun ilgi buldu. Sizlerde dudaklarına layık olduğu önemi vermek istiyorsanız ombre makyaj uygulamasını kolayca uygulayabilirsiniz. Hem renkli hem de çok ışıltılı olan ombre dudak uygulaması biraz uğraştırıcı olsa da sonuçlar gerçekten bir harika… Çıldırtan dolgun ve çekici dudaklar için sizlerde nu özel moda akımına ayak uydurun!

Ombre Dudaklar Nasıl Olur?

seksi ve dolgun dudaklar icin ombre sart 1Ombre uygulaması için kullanmanız gereken bazı malzemeler olacaktır. Bunlar dudak kalemi, açık renkli ruj ve koyu renkli bir ruj, dudak parlatıcısı, dudak fırçası. Dudaklarınıza ombre uygulamasını yaparken en başta dudaklarınızın etrafına kalın çerçeveler çizmeniz gerekmektedir. Bunun için dudak kaleminiz kullanmanız yeterli olacaktır. Ardınsan sadece dudaklarınızın dış kısımlarına olmak üzere koyu renkli ruj sürerek tamamlayın. Ardından açık renkli rujunuzu ise dudaklarının iç kısımlarına sürerek iki farklı rengi dudaklarınıza uygulayın ardından dudak fırçası yardımı ile iki farklı ruj renginin geçiş bölgesini yayın ve hoş bir görüntü yakalayın.  Son olarak ombreli dudaklarınıza ışıltılı dudak parlatıcısı sürün ve çok daha dolgun ve göz alıcı durmasını sağlayın. Bu şekilde dudaklarda ombre modasına sizlerde ayak uydurmuş dudaklarınızla diğer kadınlara fark atmış olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken adım adım uygulamak. Gerisi sanat eseri, gök kuşağı gibi renkli ve çekici.