Blog

Sonbahar Kış Ruj Renkleri

sonbahar kis ruj renkleri

Yaz aylarını geri de bırakırken cıvıl cıvıl ruj renklerine tabi ki son demiyor bu sezon moda. Farklı renkler kullanılan yaz aylarının sıcaklığını yansıtan ruj renkleri oldukça şık, zarif ve ten uyumuna doğru kullanıldığında harika duran renkler modanın içerisinde. Sonbahar ve kışa adeta yazı taşıyor bu renkler. Yeni sezonda kadınlar her zaman ki gibi değişime kendilerinden başlarlar. Ruj renklerinden değişime başlayan kadınlara müjde diyelim o zaman! Sonbahar Kış Ruj Renkleri birbirinden şık ve güzel… Bu sezon en trend renk koyu kırmızı. Arkasından mürdüm, pembe kahverengiler takip ediyor. Özel geceleriniz de ve davetleriniz de kırmızının çekiciliğini ve şıklığını dudaklarınıza yansıtmalısınız. Kırmızının tonlarını ten renginize göre seçebilir ve kullanabilirsiniz.

sonbahar kis ruj renkleri 1Gösterişi ve farklılığı seviyorsanız bu sezonun renkleri tam size göre. Diğer yandan sade bir makyajı seviyorsanız açık renklerdeki pembeler dudaklarınızın şıklığını yansıtabilir. Parlak tonları seven kadınla size de müjde! Parlatıcılar ve simli dudak rujları da birbirinden şık ve güzel duruyor. Doğru bir kullanımda ruj makyajın en önemli kısmıdır. Sade bir makyaja koyu bir ruj sürülebileceği gibi koyu bir makyaja sade bir ruj da sürülebilir. O seçim tamamen size ait.

Parlak Rujlar Gündelik Hayatın Farklılığını Yansıtıyor!

Günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz nemlilik oranı yüksek ve parlak rujlar gündelik hayatın farklılığını yansıtacak. Rahatlıkla her kıyafete uyum sağlayan kahverengi ve tonları mevsime de eşlik ediyor. Makyajınızın imzasını rujunuzla yapabilir ve her yerde kendinizden söz ettirebilirsiniz. Bu sezon kadınlar ruj seçimlerinde hiç zorlanmayacak ve gerçek anlamda dudaklarının şıklığıyla isimlerinden söz ettirecekler.