133 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

3 Taş Alyans Gümüş Yüzük

45,40

5 Taş Alyans Gümüş Yüzük

51,70

Akik Boncuk Kolye

40,15

Akik Taş Yüzük 50 Adet

136,75

Akik Taşlı Kolye

27,55

Alyans Yüzük 50 Adet

33,85

Ametist Kolye

40,15

Armalı Tasarım Gümüş Yüzük

209,20

Ayarlı Bilezik

8,65

Ayyıldız İşlemeli Taşlı Gümüş Yüzük

184,00

Ayyıldız Motifli Taşlı Gümüş Yüzük

171,40
Beyaz
Krem

Beyaz İnci Kolye

9,70

Bilezik Bileklik

13,90

Bombeli Kırmızı Taşlı Gümüş Yüzük

202,90

Bombeli Siyah Taşlı Gümüş Yüzük

171,40

Bombeli Taşlı İşlemeli Gümüş Yüzük

108,40

Cam Yüzük 50 Adet

28,60

Çiftli Alyans Gümüş Yüzük

73,75

Çiftli Alyans Gümüş Yüzük

32,80

Çocuk İnci Taç

13,90

Çocuk Sarı Bilezik

28,60

Doğal Taşlı Gümüş Yüzük

146,20

Düz Alyans Gümüş Yüzük

45,40

Elif-Vav Motifli Kırmızı Taşlı Gümüş Yüzük

221,80

Bireylerin günlük hayatta giydiği kıyafetleri süslemek amacı ile taktıkları aksesuar ürünlerine kısaca takı denir. Bu ürünler birçok kişinin süs olarak taktığı ürünler olsa da cevşengibi mi değeri olan ürünler de sitemizde satışa çıkarılmıştır. Takı ve aksesuar denildiği zaman akla genellikle süs ürünleri gelse de birçok bireyin manevi olarak tercih ettiği ürünlere de sitemiz üzerinden erişim sağlamanız mümkün olur. Bilezik gibi kadın takılarının yanı sıra erkeklere de hitap eden birçok ürün sitemizde yer almaktadır. Takı setleri olarak sunulan ve takım halinde satılan ürünlerimiz sizlerin beğenisine sunulmakla birlikte uygun fiyatlar üzerinden alım yapabilmeniz adına çeşitli kampanyalar da yapılır.

Bilezikler

Kadınların günlük hayatta sıklıkla tercih ettiği takı modellerinden bir tanesi olarak bilinen ve pek çok farklı modeli bulunan bilezikler çeşitlilik ile birlikte sitemizde yer alır. Bilezikmodellerine bakıldığı zaman kelepçeli, yaylı, sarmal taşlı, plastik, markazit, lastikli, kristal taşlı, incili, ayarlı ve kalpli modelleri sitemizde bulabilirsiniz. Bu modellerin yanı sırataç ürünleri de sitemizde yer almaktadır. Çocuklarınızın doğum günlerinde ya da kendi özel günlerinizde bu ürünleri uygun fiyatlarla sitemizden tercih edebilirsiniz. Cevşen gibi manevi değere sahip olan ürünlere de yine uygun fiyatlarla erişim sağlayabilmeniz ve satın alabilmeniz mümkün olur. Aksesuar denince aklınıza sitemizde yer alan birçok ürünler gelebilir.

Yüzükler

Hem kadınlar için hem de erkekler için farklı desenler üzerine dizayn edilmiş olan yüzük modelleri sitemizde yer almaktadır. Bu modeller içerisinde; erkekler ve kadınlar için kaşlı, alyans, erkekler için tuğralı, kadınlar için incili, mat alyans, cam ve kadınlar için desenli seçenekler bulunmaktadır. Yüzük modelleri arasında yer alan birçok alternatif seçeneğin yanı sıra sitemizdeki diğer ürünlere de göz atabilirsiniz. Saat modelleri ile kadınların ve erkeklerin süs eşyası olarak tercih edebileceği birçok ürüne erişim sağlayabilir, hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Aksesuar ürünleri konusunda ürün skalasını geniş tutan sitemiz üzerinden dilediğiniz ödeme şeklini kullanarak satın alım yapabilirsiniz.

Kolyeler

Kadınlar için tasarlanmış olan ve pek çok çeşidi bulunan kolye modelleri dilediğiniz renk üzerinden alabileceğiniz pek çok alternatif ile satışa sunulmaktadır. Kolye modelleri içerisinde; incili, akik, plastik, metal, kuvars, sarmal, ametist seçenekler yer alır. Takı ve aksesuar ürünleri konusunda siz müşterilerimiz için birçok ürün modelini bulundurarak geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz. Saatmodellerimiz ile hem kadınlara hem de erkeklere yönelik satışlarımız uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Kadınlara yönelik ürünlerimiz arasında yer alan takı setleri ile şık bir görüntü yakalamanız mümkün olur. Özel günlerinizde tercih edebileceğiniz taç modelleri ile kendinize daha şık bir görüntü yaratabilmeniz de sitemizden satın alabileceğiniz ürünler ile birlikte sizlerin beğenisine ve hizmetine sunulmuştur.

Takı ve Aksesuar kategorisinde bulunan tüm ürünler doğal ve kaliteli ürünlerdir. Cevşen, bilezik, kolye, taç ve çocuk taçları gibi bir çok ürünü bu kategoriden dilediğiniz gibi beğenip, satın alabilirsiniz. Dini aksesuarlar ve hediyelik aksesuar çeşitlerimizle, ihtiyacınız olan ürünü kolayca temin edebilirsiniz.