Gösterilen sonuç sayısı: 13

Yüzük

Genellikle insanların süs eşyası olarak kullanmış oldukları yüzük, parmağa geçirilen metal bir halka olarak ifade edilmektedir. Oldukça eski çağlardan bu yana kullanılmakta olan yüzük bazen aksesuar olarak kullanılmakta, bazense evlilik gibi belli bir amaca hizmet etmektedir. Yüzük modelleri ise çoğu zaman erkek yüzük modelleri ve kadın yüzük modelleri olmak üzere iki kategoride incelenirken, alyans modelleri her iki tarafında kullanmış olduğu yüzük çeşitlerinden biridir.

Yüzük Nedir?

Yüzük, hem kadınların, hem de erkeklerin kullanış olduğu bir aksesuardır. Pek çok parmak üzerinde kullanılan bu aksesuar, bir tür metal halka olarak ifade edilmektedir.

Altın, gümüş ve platin gibi değerli madenlerden üretilen yüzükler pek çok farklı türe ayrılmaktadır. Eklem yüzükleri, alyanslar, tektaş, üçtaş beştaş ve otantik yüzükler yüzük çeşitleri arasında yer alırken, gümüş yüzük, altın yüzük, pirinç yüzük ve platin yüzük de yine yüzük çeşitleri olarak sınıflandırılmaktadır. Üstelik yüzük fiyatları bu çeşitlere ve modellere göre farklılık gösterebilirken, bazı modeller pahalı, bazı modeller ise uygun olmasıyla bilinmektedir.

Kadın Yüzük Modelleri Nelerdir?

Kadın yüzük modelleri genellikle tektaş, beştaş, üçtaş, zümrüt, yakut ve bu gibi çeşitlerden meydana gelmektedir. Bu modellerin pek çoğu kadınların zevklerine hitap edebilmek amacıyla taşlı yüzük olarak tasarlanırken, kimi modeller incili, altın ve gümüş olarak tasarlanabilmektedir.

Günümüzde evlilik hazırlığında olan kadınların tercih etmiş olduğu bu yüzükler, bazen de özel günlerde hediye olarak tercih edilebilmektedir. Altın ve pırlantanın yanı sıra çoğu zaman gümüş yüzük olarak da dikkat çeken kadın yüzük modelleri, hemen hemen her zevke ve bütçeye hitap edebilmektedir.

Erkek Yüzük Modelleri Nelerdir?

Erkek yüzük modelleri ise genellikle sade ve şık tasarımlara sahip olması ile dikkat çekmektedir. Günümüzde pek çok erkek günlük yaşamında otantik yüzük modellerini tercih ederken, özellikle evli yada nişanlı erkekler ise çeşitli alyansları tercih etmektedir.

Genel olarak bakıldığında erkek yüzük modelleri başta doğal taş olmak üzere büyük taşlara sahip olan modellerden meydana gelmektedir. Akik, oniks, sedef gibi taşlarla süslenen erkek yüzükler, aynı zamanda pek çok farklı işlemelere sahip olabilmektedir. Gümüş yüzük olarak üretildiğinden her erkeğin zevklerine uygun bir model bulabilmesi mümkün olurken, uygun yüzük fiyatları da bulunabilmektedir.

En Zengin Yüzük Çeşitleri İçin Hedisam’ı Ziyaret Edebilirsiniz!

Hedisam.com, oldukça zengin bir yüzük alternatifi ile hizmet veren bir e-ticaret sitesidir. Birbirinden şık yüzük modelleri ile dikkat çeken Hedisam, özellikle de erkek yüzüklerini geniş bir ağ ile müşterilerine sunmaktadır.

Toptan yüzük satışı gerçekleştirmesiyle de bilinen hedisam.com, hacı ve hacı adaylarının misafirlerine hediyelik olarak sunmak istediğini yüzükleri set halinde sunmaktadır. Üstelik piyasadaki en uygun toptan yüzük fiyatlarını sunan firma, oldukça basit bir yüzük satın al işlemi ile alışverişi tamamlayabilme imkanı tanımaktadır.

Hedisam üzerinden yüzük satın al işlemi gerçekleştirmek isteyen kişilerin öncelikle sitemizi ziyaret etmesi ardından da dilediği yüzük için sipariş oluşturması gerekmektedir. Bu şekilde satın alma işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır.