Gösterilen sonuç sayısı: 8

Erkek Yüzük

Yüzük, insanların sıklıkla kullanmış olduğu aksesuarlardan biridir. Parmaklara takılan yüzükler hem kadınlar, hem de erkekler için tasarlanırken, geçmişte olduğu gibi günümüzde de pek çok amaç doğrultusunda kullanılabilmektedir. Örneğin; taşlı erkek yüzük modelleri kıyafete renk katmak amacıyla kullanılırken, erkek alyans yüzük ise daha çok birbirini seven iki insanın bağlılığını temsil etmek amacıyla kullanılmaktadır.

Erkek Yüzük Modelleri Nelerdir?

Erkek yüzük modelleri genellikle türüne göre değişiklik göstermektedir. Platin yüzükler, gümüş yüzükler, doğal taşlı yüzükler, erkek alyans yüzük ve bunun gibi pek çok model erkek yüzük çeşitleri arasında yer almaktadır.

Erkek alyans yüzük modelleri genellikle sade ya da minimal tasarımlara sahip olması ile bilinmektedir. Otantik yüzük modelleri ise büyük taşlarla ve farklı işlemelerle süslenen modellerdir. Günümüzde her erkeğin zevk ve tarzına hitap eden bir yüzük modeli bulunurken, erkek yüzük fiyatları da tasarımına göre farklılık gösterebilmektedir.

Doğal Taşlı Erkek Yüzükler

Erkek yüzük modelleri arasında en çok dikkat çekenlerden biri de doğal taşlı yüzüklerdir. Genellikle sedef, oniks, yeşim, akik ve kaplan gözü gibi doğada kendiliğinden ortaya çıkan taşlarla üretilen bu yüzükler, aynı zamanda kullanıcısına sağlamış olduğu faydalar nedeniyle tercih edilmektedir. Özellikle de insan sağlığına büyük ölçüde faydalı olan bu doğal taşlı yüzükler, özel tasarımlara sahip olması ile dikkat çekmektedir.

Diğer pek çok yüzük modellerine kıyasla biraz daha pahalı erkek yüzük fiyatlarına sahip olan bu modeller, yine de aşırıya kaçmayacak düzeydedir. Bu nedenle de hemen hemen her bütçeye hitap edebilmektedir.

En Ucuz Gümüş Erkek Yüzükler Hedisam’da!

İnternet sitesi üzerinden yüzlerce yüzük modeli ile hizmet veren Hedisam, piyasanın en uygun fiyatlarına sahip olması ile bilinmektedir. Birbirinden farklı ve özel tasarım gümüş yüzüklerini alıcılarına sunan Hedisam, aynı zamanda toptan yüzük satışı da gerçekleştirebilmektedir.

Hedisam’ın toptan yüzük satışı genellikle hacılara hitap etmektedir. Kutsal topraklardan dönen hacılar kendisini ziyaret eden yakınlarına yüzük hediye edebilmektedir. Bu nedenle de toplu olarak satın almayı tercih etmektedir. Hedisam üzerinden toptan yüzük satın al işlemi gerçekleştirmek isteyenlerin öncelikle sitemizi ziyaret etmesi, ardından da dilediği seti sipariş etmesi gerekmektedir.