47 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

3 Taş Alyans Gümüş Yüzük

45,40

5 Taş Alyans Gümüş Yüzük

51,70

Armalı Tasarım Gümüş Yüzük

209,20

Ayyıldız İşlemeli Taşlı Gümüş Yüzük

184,00

Ayyıldız Motifli Taşlı Gümüş Yüzük

171,40

Bombeli Kırmızı Taşlı Gümüş Yüzük

202,90

Bombeli Siyah Taşlı Gümüş Yüzük

171,40

Bombeli Taşlı İşlemeli Gümüş Yüzük

108,40

Çiftli Alyans Gümüş Yüzük

73,75

Çiftli Alyans Gümüş Yüzük

32,80

Doğal Taşlı Gümüş Yüzük

146,20

Düz Alyans Gümüş Yüzük

45,40

Elif-Vav Motifli Kırmızı Taşlı Gümüş Yüzük

221,80

Elif-Vav Motifli Siyah Taşlı Gümüş Yüzük

221,80

Gül Alyans Gümüş Yüzük

51,70

Hacı Alyans Gümüş Yüzük

16,00

İşlemeli Alyans Gümüş Yüzük

85,30

İşlemeli Gümüş Yüzük

209,20

İşlemeli Kare Taşlı Gümüş Yüzük

190,30

İşlemeli Sarı Taşlı Gümüş Yüzük

171,40

İşlemeli Siyah Taşlı Gümüş Yüzük

121,00

İşlemeli Yeşil Taşlı Gümüş Yüzük

184,00

Kalp Tasarım Alyans Gümüş Yüzük

40,15

Kare Taşlı Gümüş Yüzük

177,70

Gümüş Yüzük

Yüzük, insanların yüzyıllardır kullanmış olduğu ve parmağına taktığı metal bir halka olarak bilinmektedir. Tarihi oldukça eski yıllara dayanan yüzük, çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılmıştır. Günümüzde de insanların önemli aksesuarlarından biri olarak karşımıza çıkan bu metal halka, birbirinden farklı modellere ve çeşitlere sahip olması ile dikkat çekmektedir. Erkek gümüş yüzük ile kadın gümüş yüzük bu modeller arasında yer almaktadır.

Gümüş Yüzük Nedir?

Gümüş yüzük, günümüzün en kıymetli madenlerinde gümüşün işlenerek elde edildiği bir yüzük modelidir. Özellikle de erkekler tarafından kullanılan gümüş yüzük modelleri, ayrıca kadınların da tercihleri arasında yer almaktadır.

Gümüş yüzük fiyatları genellikle altın, platin ve pırlanta yüzüklere kıyasla daha uygun olduğu için popüler yüzük çeşitleri arasında yer almaktadır. Piyasada hemen hemen her insanın bütçesine uygun gümüş yüzük fiyatları bulabilmek mümkün olurken, ayrıca her zevke uygun da bir model bulunabilmektedir.

Gümüş Yüzük Modelleri Nelerdir?

Gümüş yüzük modelleri de erkeklere ve kadınlara hitap edebilecek şekilde tasarlanmaktadır. Erkek gümüş yüzük modelleri genellikle büyük kalıplarda, özel işçiliklerle ya da doğal taşlarla tasarlanarak üretilmektedir. Örneğin; oniks, akik, sedef, yeşim, kaplan gözü gibi doğada kendi kendine ortaya çıkan özel taşların işlenmesi ve bir yüzüğe yerleştirilmesi ile bilinen bu otantik gümüş yüzük modelleri, erkeklerin en çok kullanmış olduğu yüzük modelleri arasında yer almaktadır. Üstelik bu otantik gümüş yüzük modelleri çoğu zamn günlük kullanıma uygun olduğundan da tercih edilebilmektedir. Bunun dışında alyans olarak da gümüş yüzük modelleri bulabilmek mümkündür.

Kadın gümüş yüzük modelleri ise daha çok parlak taşlar ile süslenmekte ve zarif bir tasarıma sahip olmaktadır. Örneğin; tektaş, üçtaş, beştaş, ikili alyans ve bunun gibi pek çok farklı modelde kadın gümüş yüzük modelleri kadınların zevklerine hitap ederken, aynı zamanda birbirinden farklı ve şık tasarımlarda alyans modelleri de bu kategoride değerlendirilebilmektedir.

Günümüzde hemen hemen her yüzük üreticisi tarafından sezonluk olarak yeni tasarımlar alıcılarına sunulabilmektedir. Bu nedenle de erkek ve kadın gümüş yüzük modellerinde her yıl ve hatta her sezon farklı bir modele rastlayabilmek de mümkündür.

Ucuz Gümüş Yüzükler İçin Hedisam’ı Ziyaret Edebilirsiniz!

Hedisam.com, müşterilerine pek çok farklı kategoride ürün sunan bir e-ticaret sitesidir. Birbirinden şık ve ucuz gümüş yüzük modelleri de bu ürünler arasında yer almaktadır.

Hem kadınlara, hem de erkeklere hitap edebilecek onlarca farklı modeli bünyesinde barındıran hedisam.com, birbirinden şık taşlı yüzük modelleri ile piyasadaki en ucuz gümüş yüzük fiyatlarını müşterilerine sunmaktadır. Üstelik toptan yüzük satışı gerçekleştirmesi ile de bilinen bu firma, her anlamda avantajlı bir alışveriş keyfi sunmaktadır.

Hedisam.com üzerinden alışveriş yapabilmek oldukça kolay olurken, müşterilerin öncelikle siteyi ziyaret ederek perakende ya da toptan yüzük tercihinde bulunması ve beğendiği ürünü sipariş etmesi gerekmektedir. Bu sayede satın alınan ürün kısa süre içerisinde adrese teslim edilebilmektedir.