3 Taş Alyans Gümüş Yüzük

45,40

5 Taş Alyans Gümüş Yüzük

51,70

Çiftli Alyans Gümüş Yüzük

32,80

Çiftli Alyans Gümüş Yüzük

73,75

Düz Alyans Gümüş Yüzük

45,40

Gül Alyans Gümüş Yüzük

51,70

Hacı Alyans Gümüş Yüzük

16,00

İşlemeli Alyans Gümüş Yüzük

85,30

Kalp Tasarım Alyans Gümüş Yüzük

40,15

Özel Tasarım Çiftli Alyans Gümüş Yüzük

102,10

Özel Tasarım İşlemeli Alyans Gümüş Yüzük

102,10

Taş İşlemeli Çiftli Alyans Gümüş Yüzük

33,85

Taş İşlemeli Gold Renk Çiftli Alyans Gümüş Yüzük

85,30

Tek Taş Alyans Gümüş Yüzük

39,10

Tuğra İşlemeli Taşlı Gümüş Yüzük

158,80

Alyans

Alyans, günümüzde pek çok insanın kullanmış olduğu özel yüzük modellerinden biridir. Genellikle birbirini seven iki insanın birbirlerine bağlılığını temsil eden alyans modelleri, kadın alyans ve erkek alyans olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Alyans Modelleri Nelerdir?

Alyans modelleri genellikle kadın alyans ve erkek alyans olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kadın alyans modelleri genellikle taşlı ve ince işlemeli modellerden meydana gelirken, erkek alyanslar ise daha çok sade ve klasik alyans olarak karşımıza çıkmaktadır.

Klasik alyans modelleri tarihte oldukça eski zamanlardan bu yana kullanılan ve modesi hiçbir zaman geçmeyen modeller arasında yer almaktadır. Dolayısıyla günümüzde de sıklıkla tercih edilen bu modeller daha hoş bir görünüme sahip olması ile dikkat çekmektedir.

Alyans fiyatları da çoğu zaman modeline göre değişiklik gösterirken, alyansın gümüş, altın ya da platinden elde edilmesi de fiyatları büyük ölçüde etkileyebilmektedir. Yine de her bütçeden insana hitap edebilecek alyans fiyatları ve modelleri bulabilmek de mümkündür.

Hedisam’ın Alyans Modellerini de Gördünüz Mü?

Hedisam.com tarafından da müşterilerine sunulan alyans modelleri oldukça şık ve modern görünüme sahiptir. Özellikle de kadın alyans modelleri dikkat çekici bir görünüme sahip olurken, sade ya da ikili alyanslar da bulunabilmektedir.

Hedisam bünyesindeki alyanslar genellikle gümüş olduğundan oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Sizlerde birbirinden şık alyans modellerini görebilmek, fiyatları kıyaslayabilmek ve hatta alyans satın al işlemini gerçekleştirebilmek için hedisam.com adresini ziyaret edebilirsiniz.