32 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Armalı Tasarım Gümüş Yüzük

209,20

Ayyıldız İşlemeli Taşlı Gümüş Yüzük

184,00

Ayyıldız Motifli Taşlı Gümüş Yüzük

171,40

Bombeli Kırmızı Taşlı Gümüş Yüzük

202,90

Bombeli Siyah Taşlı Gümüş Yüzük

171,40

Bombeli Taşlı İşlemeli Gümüş Yüzük

108,40

Doğal Taşlı Gümüş Yüzük

146,20

Elif-Vav Motifli Kırmızı Taşlı Gümüş Yüzük

221,80

Elif-Vav Motifli Siyah Taşlı Gümüş Yüzük

221,80

İşlemeli Gümüş Yüzük

209,20

İşlemeli Kare Taşlı Gümüş Yüzük

190,30

İşlemeli Sarı Taşlı Gümüş Yüzük

171,40

İşlemeli Siyah Taşlı Gümüş Yüzük

121,00

İşlemeli Yeşil Taşlı Gümüş Yüzük

184,00

Kare Taşlı Gümüş Yüzük

177,70

Kırmızı Taşlı Gümüş Yüzük

184,00

Kırmızı Zirkon Taşlı Gümüş Yüzük

196,60

Motifli Doğal Taşlı Gümüş Yüzük

165,10

Oval Siyah Taşlı Gümüş Yüzük

190,30

Oval Taşlı Gümüş Yüzük

177,70

Özel Tasarım Doğal Taşlı Gümüş Yüzük

171,40

Özel Tasarım İşlemeli Taşlı Gümüş Yüzük

177,70

Özel Tasarım Taşlı Gümüş Yüzük

202,90

Siyah Taşlı Gümüş Yüzük

171,40

Taşlı Erkek Yüzük

Yüzük, parmağa takılan bir tür aksesuar, süs eşyası olarak bilinmektedir. Günümüzde pek çok insanın günlük yaşamında kullanmış olduğu yüzük, erkekler ve kadınlar için ayrı tasarımlarla üretilmektedir. erkek yüzük modelleri bu anlamda farklılık gösterirken, sıklıkla tercih edilen modeller ise taşlı erkek yüzük modelleridir.

Erkek Yüzük Modelleri Nelerdir?

Erkek yüzük modelleri genellikle kullanım amacına göre değişmektedir. Evli ya da nişanlı olan erkekler devamlı olarak alyans ve alyans türünde yüzükler kullanmayı tercih ederken, sözlü erkekler ya da yüzüğü aksesuar olarak tercih edenler ise taşlı erkek yüzük modellerini tercih edebilmektedir.

Taşlı yüzük modelleri genellikle doğal taşlardan meydana gelirken, günümüzde sıklıkla kullanılanlardan biri de akik taşlı erkek yüzük modelleridir. Akik taşlı erkek yüzük modelleri aynı zamanda sağlık üzerinde de faydalı olduğundan tercih edilebilmektedir.

Taşlı Erkek Yüzük Modelleri

Taşlı erkek yüzük modelleri bir hayli geniş bir alternatif ile karşımıza çıkmaktadır. akik taşları, oniks, sedef, turkuaz, kaplan gözü, yeşim ve mavi taşlı erkek yüzük modelleri doğal taşlardan elde edilirken, erkeklerin beğenerek kullandığı modeller arasında yer almaktadır.

Taşlı erkek yüzük fiyatları da çoğu zaman tasarımına, işçiliğine ve taşına göre değişiklik gösterebilmektedir. Genellikle gümüşün işlenmesi ile üretilen bu yüzükler, her bütçeye uygun taşlı erkek yüzük fiyatları ile alıcılarına sunulmaktadır.

Öte yandan taşlı modellerin yanı sıra taş görünümüne sahip olan yüzük modelleri de bulabilmek mümkündür. Fiyat bakımından biraz daha uygun olan bu modellerde usta işçiliklerle üretilmektedir.

Pek Çok Taşlı Erkek Yüzük Modelini Hedisam’da Bulabilirsiniz!

Günümüzde müşterilerine pek çok farklı kategorideki ürünleri ile hizmet veren hedisam.com, yetişkinler için satış sunduğu yüzük modelleri ile de dikkat çekmektedir. Özellikle de taşlı erkek yüzük modelleri ile dikkat çeken Hedisam, piyasadaki en uygun fiyatları alıcılarına sunmaktadır.

Öte yandan toptan yüzük üzerine de hizmet veren firma, birbirinden şık modelleri ihtiyaç sahiplerine sunabilmektedir. Hediyelik olarak tercih edilen toptan yüzük modellerini en uygun koşullarda hedisam.com adresi üzerinden temin edebilmek için sitemizi ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bunun yanında diğer taşlı yüzük satın al işlemlerini de yine sitemiz üzerinden gerçekleştirebilmeniz mümkündür.