Blog

Tüm Ayrıntılarıyla Makyaj Sırları!

tum ayrintilariyla makyaj sirlari 1

Makyaj hilelerini, elmacık kemikleri, yüz görünümü, dudaklar ve kirpiklerinizde kullanabilirsiniz. Çıkık elmacık kemikleri, her zaman en çekici görüntüyü vermektedir. Bu nedenle, kadınların çoğu çıkık elmacık kemiklerine sahip olmak ister. Yüzünüz bu şekilde değilse, makyaj hileleri kullanarak da bu durumu sağlamanız mümkündür. Bunun için bir koyu tonda, bir de açık tonda allık kullanmanız yeterlidir. İnternet sitemizden hem koyu hem de açık allıkları inceleyebilirsiniz.

Koyu olan allık, kulaktan dudak kısmına doğru sürülebilir. Üzerinde tam elmacık kemiklerinin bulunduğu alana ise açık tondaki allık sürülmelidir.

Çekici Güzellik için Dolgun Dudaklar!

tum ayrintilariyla makyaj sirlariGüzel ve çekici makyajın bir sırrı ise dolgun dudaklardır. Doldun dudakları dudak kalemleri ve rujlarıyla elde etmeniz çok kolay! Eğer dudaklarınız inceyse, parlak renkleri seçmeniz yerinde olacaktır. Parlak tonlar dudakları daha dolgun gösterir. Diğer renkleri sürmeden önce dudak kalemi kullanabilirsiniz.

Kirpiklerin uzun ve dolgun görünmesi için kirpik dolgunlaştıran, uzatan veya kıvıran maskaraları tercih etmelisiniz. Maskaraların, kirpik diplerinden başlanarak sürülmesi gerekmektedir. Bu noktada kirpik kıvırıcı da tercih edebilirsiniz.

Makyajın En Önemli Noktası Pürüzsüz Cilt Elde Etmek

Pürüzsüz bir cilt de önemli makyaj sırları arasındadır. Bunun için makyaj bazı sürebilirsiniz. Bazı sürdükten sonra, birkaç dakika beklemeniz yerinde olacaktır. Ardından, gözenekleri daraltan, kadife özellikleri olan fondötenlerin sürülmesi kaliteli bir görünüm sunacaktır. Tüm bu makyaj hilelerine dikkat etmeniz durumunda, son derece sağlıklı ve estetik makyaj uygulamalarının elde edilmesi mümkün olacaktır. Makyajınızın üzerine belirli bir mesafeden makyaj sabitleyici de sıkarsanız, özellikle gece makyajının daha uzun süre dayanması söz konusu olacaktır.