Blog

Yılbaşı Kutlaması İçin Makyaj Tüyoları

Yılbaşı Kutlaması İçin Makyaj Tüyoları

Başbaşa bir yemek, arkadaşlarınızla eğlenmek, partilerin altını üstüne getirmek gibi planlarınız varsa vereceğimiz tüyolar tam size göre. Yılbaşı gecesinin gözdesi olmak elinizde. Dikkatleri üzerinize toplamak istiyorsanız yazacaklarımıza kulak verin. Kıyafet ve saç uyumunun yanında doğru tekniklerle yapılacak makyajda önemlidir. Makyaj en önemli detaylardan biri de doğru makyaj malzemelerini kullanmaktır. Eğer hem kaliteli hem de en uygun malzemelerini arıyorsanız Hedisam.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Metalin Işıltısına Kapılın!

Kışın yüzünü göstermesiyle birlikte yılbaşına gireceğimiz bu günlerde göz çevresine yapacağınız metalik renkler ile geceye pırıltınız ve ışığınızla damga vurun. Abartısız gece kıyafetleriyle kombine edip zarifliğinizi ön planda tutabilirsiniz.

Kirpiklerinizi Belirginleştirin!

Bakışlarınızla karşınızdaki kişinin yüreğini yerinden oynatmak isteyenlere tavsiyemiz kirpiklerinizin üstünü belirginleştirmeye gösterdiğiniz özeni altlarına da gösterin.
Kirpiklerinizin hem üstüne hem altına takacağınız takma kirpikler ile bakışlarınız karşınızdaki kişinin yüreğine dokunacak kadar derinleşecek.

Kırmızı Dudaklardan Vazgeçmeyin!

Yılbaşı dendiğinde akla ilk gelen renk kırmızıdır. Her kıyafet ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bu renkten asla şaşmayın. Dudaklarınıza güçlü bir vurgu yaparak dolgunluğunu ön plana çıkarın.

Doğallıktan yana mısınız?

Öyleyse yapmanız gereken pastelin tonlarıyla yapacağınız sade bir makyaj ile gösterişli bir kıyafeti kombine etmektir. Aksi halde sönük kalabilirsiniz, aman dikkat edin!

Bordo Dudakların Asilliği Başkadır!

Hiç eskimeyen tarzlardan birisi de dudaklarınızı bordonun şehvetine teslim etmenizdir.
Transparan pudra ile sabitlediğinizde kalıcılığını arttırmış olacaksınız.

Göz altlarına uygulayacağınız aydınlatıcı ve iki kat maskara ile tamamladığınızda büyüleyici bir görünümü elde edeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.